Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a MAM cumik? 0-7 hós...

Milyenek a MAM cumik? 0-7 hós cumit vettem 1 hetes babámnak. Nagyon nyugodt tőle, jót alszik szopi után, viszont aggódom.

Figyelt kérdés
Félek, hogy hozzászokik és utána nem fog kelleni neki a cici. Mik a tapasztalataitok? Adhatom neki nyugodtan? Esetleg van jobb cumi?
2008. nov. 26. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fog kelleni neki a cici,mert a cumiból nem jön semmi!
2008. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Mam latex cumit használok születése óta, mert nagyon sok tejem volt, folyton túlette magát, aztán többet bukott vissza, mint kellett volna, üres lett a pocak, újra evés, újra bukás, hasfájás..., szóval ezért adtam neki cumit, pedig kismamaként még úgy gondoltam soha nem adok neki. 8 hónapos koráig szopizott, de akkor nagyon beteg lettem, 3 napig 39 fok feletti lázam volt és elapadt a tejem. Lassan 11 hónapos a lányom és csak alváshoz használjuk a cumit. Amíg kisebb volt sokat a szájában lógott, de kb. 8-9 hónapos korától, mikortól mászott, felállt már nem volt ideje a kisasszonynak cuclizgatni, így szépen az ő tempójában építjük le a cumit. Tehát cumi zavarról szó sem volt, a mai napig szopizna, ha nem lettem volna beteg, nekem jók a tapasztalataim.
2008. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is adom neki és nem válogat cumi és cici között. a mam cumik jók
2008. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is a mam cumi vált be nagyon jo, és imád cicizni, de mikor nincs cici jo a cumi is (pl. sétálásnál)
2008. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Babám is cumizott, uvegbol is kapott, nem zavarta ossze, a szomszéd kiscsaj is eros cumis, 8 honaposan még szopizik. A Mam-os cumit én nagynak találtam, így eleinte nem használtuk, de a Mam-os uvegek és az azokra valo cumik nagyon beváltak.
2008. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Bepróbálunk egy MAMost meg egy fogszabályzósat is, meglátjuk melyik lesz a kedvenc.

Ma beszéltem a gyerekdokival is, kifejezetten ajánlotta.

2008. nov. 27. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
a cumi nagyon jó, a baba szereti. nekünk cumizavart okozott, ezért kevésbé hatékonyan evett, megfeszítette magát evés közben, kiköpte a cicit és sikított :) szóval elvettük a cumit. ez a cumizavar van, hogy csak 8-10 hetesen jön elő... nekünkez volt. Azóta nem vagyok cumipárti... inkább cicit adok neki ha rátör a szopóreflex... persze nem lóg állandóan rajtam. Ettől már egy hét alatt meghittebb a kapcsolatunk és a baba is boldogabb.
2008. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!