Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet baba mellett edzeni?

Hogy lehet baba mellett edzeni?

Figyelt kérdés

Nem kritizálás, csak érdekel, hogy hogyan csinálják azok, akiknek van idejük és erejük edzeni. Vagyis hogyan osztják be az erejüket, mert én nem tudom.


Én értem, hogy minden elhatározás kérdése, de hogyha nem fekszek le a gyerek mellé aludni, akkor nem lesz a gyerekhez erőm és fáradtabb leszek. Hogy kell beosztani az időt és az erőt?


2020. aug. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Kell hozzá egy éjjel jól alvó baba, aki mellett a délelőtti szundi közben nem a velealvás az első gondlatod, hanem az edzés. :)

Motivációnak pedig nekem szuperül bevált egy sorozat, aminek az epizódjait szigorúan csak szobabiciklizés közben volt szabad néznem. :)

2020. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Jól alszik éjjel, így nem vagyok hulla nappal. Férjem vigyáz rá, amíg elmegyek a konditerembe. És persze nem az első pár hónapban kezdtem.
2020. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj inkább rövidebb, otthoni edzéseket, mondjuk 20 perc, fél óra már hozhat eredményt, ha rendszeres és intenzív. Annyi azért belefer a napba szerintem, ha nappal inkább alszol, akkor ha mikor hazaer a férjed mondjuk minden másnap vigyáz a gyerekre addig.
2020. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hazajön a férjem és játszik a gyerekekkel, én akkor edzem. Általában elliptikus edzőgéppel. de van, hogy csak nyújtó gyakorlatokat vagy jógát. Ez napi 30 perc. Utána zuhanyzom. Majd apjuk a gyerekeket fürdeti és velem alszanak el.

Nekem az sokat segít, hogy ilyenkor bedugom a fülest és a kedvenc számaimra edzem. Ez lett az "énidőm".

2020. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát én úgy, hogy babám csak intenzív ringatásra tud aludni, vagy ha szaladok vele a lakásban. A fitnesslabdán olyan guggolásokat letolok vele, hogy felér egy edzéssel. A karban tartás és emelgetés pedig szép bicepszeket eredményezett :))
2020. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem direkt szülés utáni program, zoom-on, heti egyszer van élőben, de felvételről újra lehet csinálni 15 hete szültem. Nappal nem szeret aludni a baba, de azt a 30percet kibirja a pihenőszékében. Jól el kuncog, hogy mit csinálok. Nappal sosem alszom vele, ha sikerül leraknom, sose tudtam "akkor aludni amikor a baba" én csak éjjel tudok. Amúgy még kel 1x-2x,de legalább már 8 körül alszik, ha nem lesz el abban a fél órában a székében akkor azután fogom csinálni, amikor elalszik este. A férjem sokszor csak fürdéskor fejezi be a munkát,ha mégis atveszi addig inkább vacsit főzök.
2020. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Heti 3szor 30 perc szuperszettes intenzív edzés otthon. Ha nincs ötleted hogy mit, akkor tele van a YouTube ilyen videókkal. Ennyit elvan a baba magában . Ha már nagyobb és tartja magát tornázhatsz úgy is, hogy őt használod súlyzónak :)
2020. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!