Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szoptatás mellett elkezdek...

Ha szoptatás mellett elkezdek edzeni, akkor elapadhat a tejem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2014. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nogyogyasz h ha potolom a folyadekot akkor semmi baja nem lesz a tejemnek.marmint h nem lesz kevesebb.csak extra sokat kell inni.
2014. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére ez már egy idejétmúlt tévhit. A mértékkel végzett, átmozgató tornától semmi bajod nem lesz, maximum jobban fogod érezni magad. Természetesen a megterhelő, nagy súlyokkal végzett edzés nem ajánlott. A megfelelő folyadékbevitelre oda kell figyelni.
2014. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom,hogy amíg tudtam pihenni,rengeteg tejem volt, amikor nem tudtam napközben ledőlni pihenni,egész nap dolgom volt ugy lecsökkent a mennyisége,hogy pótolni kellett,hiába szaporítottam,ittam a teát stb, nem használt.
2014. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy...ha ésszel csinálod nem.kerüld az ugrálást-és a mellizmot-és ügyelj az izomlázra.
2014. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!