Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babahőmérőt ajánlanátok?

Melyik babahőmérőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni megbízható babahőmérőt, lehetőleg olyat ami a homlokon mér (amit a honloka elé kell tartani). Nem popsiba dugósat! Tapasztalat? Köszönöm! (Ebayes, amazonos is lehet)
2020. aug. 13. 07:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehet merni honaljban? Sajnos az utolso higanyosunk eltort, es a digitalisak amiket a gyogyszertarban vettunk szintugy ossze-vissza mernek. (3at probaltunk) Aztan vettunk egy lidls fulben/homlok meroset es az is egy rakas kaki. Mindig mast mer.
2020. aug. 13. 10:39
 12/20 anonim ***** válasza:
36%

Szia, Angliában a kórházban hónaljban mérték a baba hőjét, vagy legalábbis amikor újszülött volt és benn voltunk pár napot, akkor ott mérték.nekem szájban.

Nekem egy digitális fül és homlok hőmérőm van,de a homlok része szerintem megbízhatatlan,csak fülben mérek.

Illetve van egy békebeli higanyosom amit őrzök és vigyázok rá (onnan tudom,hogy a fül rész mér jól a digitálison)

2020. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván lehet hónaljban, lemész a patikába és veszel egy sima digitálisat, párszáz ft.
2020. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13 a gyogyszertari digitalisok rosszak 3 is van. Soha nem ugyanazt merik, ez sajnos tapasztalat. Bar lehet hogy innen nezve a bekebeli higanyos se volt soha a legpontosabb, hiszen le kell razni a higanyt es tobb ideig all egy ponton a higany a szalban.
2020. aug. 13. 13:08
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

"Szamit az az 1 fok?"

Hogy ne számítana már! Pár tized is. 37,5 hőemelkedés, 38 láz. 40 fok magas láz. 41 megfőtt a gyerek.

Mondjuk olvass utána a lázcsillapítási ajánlásnak. Azt tekintve annyira nem számítana, ha csak pár tizedet tévednének, de nem annyit szoktak. (Nem ajánlott az automatikus lázcsillapítás. Ha 40 foknál jó kedélyű a gyerek se kell. Ellenben ha 38 foknál elesett, bágyadt, akkor igen)

Nagyobb gyereknél már elég egy ilyen, mert egyébként is ismered annyira hogy elég ránézned, tudod lázas, de csecsemőnek vennék hagyományost. Egyébként nincs gond a digitálisokkal, csak sokan nem olvassák a használatit. Pl: a csipogó hang jellemzően a rektális mérést jelzi és hónaljban sokkal tovább kell bent tartani.

2020. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
Füleset vegyél, talán az pontosabb.
2020. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
16, egy fenét. 3 év alatt nem ajánlott fülhőmérő fül-orr-gégész szerint.
2020. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A HELLO DT-8826 nagyon jó.
2020. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
17, mert?
2020. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok, hatha erdekel valakit :) vagy kesobb jol johet, vegul ezt rendeltem meg: [link] a babo meg varat magara nem akar kibujni de teszteltuk a ferjemmel, ugyanazt mutatja tobbszori meres utan is (1 v 2 tized elteres van csak) es a targyak hőjét is jol meri. Atlehet pattintani egy gombot hogy embert mersz vagy targyat illetve a szoba homersekletet. Kikapcsolhato a pittyenes ami gondolom elonyos ha ejszaka kell merni, es laz eseten zoldrol pirosra valt a szine. Szoval egyelore jonak tunik kulfoldi oldalakon jo ertekelest kapott de itthon arukereson is [link]
2020. aug. 20. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!