Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kakaóztatják reggelente...

Miért kakaóztatják reggelente a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ne vegyètek provokálásnak, csak kismamaként egyelőre még sok a kérdés bennem, mit miért csinálnak, mi a jó...


Szóval, mindenhol azt látom, hogy reggel felkelés után cukros kakaót adnak inni a gyereknek, ami nekem tök fura, mert ugye közismert tény, hogy reggel a legérzékenyebb az inzulin és éhgyomorra benyomni egy cukros kakaót az elégge dobálja majd a vércukrot, ami egyenes út az inzulimrezisztenciához/cukorbetegséghez.


De mi ennek a háttere? Muszáj reggel innia valami ilyet a gyereknek? Nem lehet szimplán vizet adni helyette? Ez a reggelit helyettesíti?


Valahogy nem rémlik, hogy gyerekként kakaóztunk volna, de nemtudom, valami oka csak van, hogy mindenki ezt csinálja.



2020. aug. 15. 08:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
26%
Lusta anyukák adják reggeli helyett. Ezzel kibírja a gyerek az óvoda kapujáig.
2020. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
39%

Az óvoda kapuja, ahova kora reggel oda kell érni, és ahol be van fizetve az egészséges reggeli is, ami nemsokára lesz. Vajon miért nem reggeliztetek?


Üdv

Lusta anyuka

2020. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem kötözködés, de melyik oviban van egészséges reggeli? Az általam ismertekben fehér kenyér van, a legolcsóbb margarin, ócska felvágott, ehetetlen virsli stb.
2020. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
44%

Én reggel 6kor 2 doboz sört adok nekik, így jól indul nap. Este 10 után minimum fél liter Cola. Minta anya vagyok! ❤️

Puszi csajok, ti kedves szupermamik. 🙈😂

2020. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom h miért lesz valakiből írónikus szupermami mert nem ért egyet a cukor tolásával reggelente :D
2020. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!