Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puha itatócsőr használatát...

Puha itatócsőr használatát mennyi idős babánál lehet elkezdeni? Mennyi ideig használtátok és mit itattatok belőle? 5 hónaposak vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:

négy - hat hós kortól kezdve kaphat itatópoharat

a puha csör ettől a kortól való nekik

négy hósan már megtudja tartani a cumicüveget - itatót- és tud belőle inni -az enyém tudott... -



a kemény csör pedig egy éves kortól.


az az igazság hogy még mindkettőt használom mert kell hogy legyen váltás hogy ne csak az egyiket nyúzzuk. mi csak utazáshoz sétához használjuk mert babakocsiban és az autóban se jó ötlet hogy poharába öntögessek neki.

itthon viszont pohárból iszik.

2010. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor 5 hós volt a babám, vettem kemény csőrös, nem tudta használni. Most a nuk first choise csőröst használjuk, de neki kellett egy hónap, mire megtanult inni belőle. Babája válogatja.
2010. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is ugyanazt használjuk,mint a kedves második,nekem is kb 3hét volt mire teljesen megszokta,most már egyedül is szépen iszik belöle,kettö van neki,egy a teának és egy a tápszernek!

Szerintem ezt a fajtát el lehet kezdenetek,mert sok embertöl hallottam már,h ebböl a fajtából 4-5hósan tudnak inni,és nem csöpög,és szelepes is,ugyh én csak ajánlani tudom,ezen kivül van még itthon 3fajta,hozzáteszem nem voltak tul olcsók,és mind csak csöpög,folyik,ereszt,ugyh azokat kár is volt megvennünk!

2010. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vettem neki egy Nuk puhacsőröst, de ez inkább cumisüveg mint pohár, alul kétoldalt fogóval. Az az igazság hogy a babám még szopizik+valamennyi tápszert is kap, mellé naponta egyszer egy kis gyümölcsöt, de más folyadékot (tea, víz, gyümölcslé) nem kap. A vizet nem szereti, a teát a védőnő nem ajánlja, a gyümilé meg nagyon drága ami babáknak való. Megpróbálom a tápszert lassan a csőrösből adni, meglátjuk. Gondolom a puha csőröst addig használhatja amíg ki nem jön a foga.?
2010. aug. 5. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

10.10es vagyok.

Nekem már 8foga van a babámnak,és még mindig azt használjuk,meg azt is fogjuk,mert a keménycsörüt nem is fogadja el egyáltalán,igy én azt nem is eröltetem neki,nem tudja azt elrágni,mert ugy van kifejlesztve egyébként,meg ugye az van ráirva is,h 6hótól.

Biztos olyat vettél,mint nekünk is van,szerintem jó lesz majd nektek is.

Ilyen van nekünk,csak más szinben és mintával:

[link]

2010. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy belinkelted, igen, pont ilyen a miénk is csak sajnos nem ilyen aranyos mintával de ez már mellékes. Ma meg is próbálom a tápszerrel. Jó hír hogy sokáig használhatja mert elég drága volt és sajnálnám ha 2-3 hónap múlva le kellene cserélni.
2010. aug. 6. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!