Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bibs cumik miert jobbak(ha...

A bibs cumik miert jobbak(ha azok)?

Figyelt kérdés

Sok helyen lattam mar, hogy most ez a slager, sokkal jobb a babának stb.

Hamarosan megszuletik a kisfiam, vettem mar sima hagyomanyos cumit, avent sooth-ot is( azt hiszem ez a neve) - ezt anyuka ismeroseim ajanlottak - , es most rendeltem egy bibs-et is, ki tudja, lehet vegul ez valik be, de lehet, hogy nem is kell majd neki cumi.

Valakinek van tapasztalata a bibs cumikkal? Használ ilyet a babad?


2020. aug. 20. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a cumit, de szerintem ne vásárolj több cumit. Az en fiam el se fogadta.
2020. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam nagy ívben kiköpte a márkás cumikat. Végül a gyógyszertári párszáz forintos Hopp cumi jött be úgy 1 hónapig, aztán azt is kiköpte. Nem erőltettem tovább.
2020. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert szép és divatos, ennyi gyakorlatilag elég sokaknak, hogy a legjobb legyen. 😂 Cseresznyecumi egyébként a Bibs kaucsukból ami egy természetes anyag, nekünk is volt de az sem kellett a lányomnak csak az Avent Soothiet fogadta el és azt is csak az első 3 hónapban. Vehetsz Bibset én amikor vettem 2 éve akkor még nagyon olcsó volt, 1500 Ft volt 2 db szállítással, nem egy anyagi csőd de nem tudom, hogy mióta divatos és felkapták azóta mennyi. Ki kell próbálni, ha elfogadja a gyerek akkor elfogadja, ha nem akkor nem.
2020. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen volt egy olyan erzem, hogy csak írnak rola minden jot, de igazabol semmivel nem jobb egy hagyomanyos cuminal. Nem fogok többet venni, 4 db lesz majd a bibs-szel egyutt. 2-t vettem a dm-ben, a masik meg az avent soothie.

A bibs most 1700 ft korul, nyilvan szinetol fugg, hogy olcsobb vagy dragabb🤦

2020. aug. 20. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem jobb semmivel sőt ugyanilyen mint ez: [link] csak sokka drágább mert divatos. Nem is biztos, hogy kaucsuk amúgy valószínűleg rosszul emlékszem, szerintem sima latex mint bármilyen mezei cumi.
2020. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem kell semmilyen.
2020. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne ess abba a hibába mint én,hogy 4 fajta cumit vettem terhesen, (avent, chicco, bibs, mam) ebből egyetlen egyet fogadott el, és az a MAM volt🙄😂 Ha dm-esből a szimmetrikusat vetted, az kb koppra ugyanaz mint a mam😊
2020. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsó valaszolonak:Igen azt vettem a dm ben, remelem valamelyik bevalik:)

2020. aug. 21. 02:19
 9/9 Chrisztinka válasza:
Curaprox cumit vettem. Szerintem a legjobb az összes közül! De ahány baba annyi szokás 😊
2021. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!