Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a scamp vagy a h...

Szerintetek a scamp vagy a h and m body-jai jobbak?

Figyelt kérdés
Anyag illetve minta (kinézet) alapján?
2016. ápr. 3. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A mi fiunk hosszú és vékony alkatú baba. Rá a Brendonos bodyk jók csak igazán, azok passzolnak megfelelően, a többi helyen (h&m, c&a, bababoltok) kapható bodykat kétszer kell a hátán végighajtani:)
2016. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es: 1. nekem nem mindegy,neked lehet 2. miért vagy ennyire közönséges?
2016. ápr. 3. 21:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Brendonban még nem vettem bodíkat, azt nem ismerem. jó az anyaga? nem nyúlik ki hamar?
2016. ápr. 3. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Scamp.
2016. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam mindig jó húsban volt, nem volt kövér de húsis baba, nekünk a H&M vált be, nem lehet szétnyúzni, és állandó akcióba van, 2 fizet 3 vihet.
2016. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minőségre mindkettő nagyon jó szerintem. Kinézetben szeretem az olyan szineseket, mint a scamp-esek. Mondjuk náluk zsákbamacskát szoktam rendelni, ott meglepi, hogy milyen színűek jönnek. De még nem csalódtam. :)
2016. ápr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a H&M-et jobban szeretem... Nem csak a body-kat, a többi babaruhát is, szerintem egyszerűek és praktikusak. Én bodyból egyébként sokszor egyszínűt jobban szeretem, legalább passzol azokhoz, amik fölé kerülnek. De ha Scamp-et kaptunk ajándékba, azt is használtuk azért, nem mondom, hogy rossz.
2016. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
scampet a lányom születésétől fogva használtuk,imádtam,ahogy az összes ruháját is,sok scampje volt.Már kezdte kinőni ezt a márkát,kb 122-et hordott mikor észleltem,hogy a minőség egyre gyatrább lett,fakult,bolyhosodott,ilyere azelőtt soha nem volt példa,még használtan is azonnal elkapkodták.
2016. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!