Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran vágjátok fiú...

Milyen gyakran vágjátok fiú gyerkőcötök haját? (Vagy viszitek fodrászhoz? )

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak akkor, amikor a szemébe lóg a haja.

A fodrászt nem mindig fogadja el. 3 éves lesz.

2010. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos,5 hónaposan vágtam le először géppel, azóta négyszer vágtam le szintén géppel.
2010. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hós kora óta vágom, muszáj, mert hatalmas hajjal született és azóta is 2-3 hetente vágni kell. Géppel csinálom, direkt gyerekeknek való géppel, de kínszenvedés minden alkalom. Üvölt, mintha fájna, most már 11 hós és most már harap és mondja sírva, hogy nem-nem-nem. Hiába adok a kezébe játékot, kaját, zenét, mesét. Egyszerűen fél és kész. (Ja, a zajtól egyébként nem fél, kedvenc játék a proszívó és a mosógép.)
2010. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 havonta,de ő már 7 éves.A kisebbik 8 hónapos lesz,de ő még kopaszka.
2010. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos kora óta vágom neki olloval mert nagy a haja,én amikor hason alszik akkor vágom le neki...
2010. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háromhetente hordom kisfiamat fodrászhoz,10 hós kora óta! Nagy hajjal született,ha nem vinném ilyen gyakran ugy nézne ki,mint egy kislány! Örökmozgó a kisfiam,de a fodrásznál mindig szépen ül!
2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nektek is sprőd a gépi nyírástól a haja, vagy csak beképzelem?
2010. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha tőlem kérdezed, én is géppel vágom. De teljesen normálisan, selymesen nő neki vissza.
2010. aug. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!