Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kislányom nagyon...

4 hetes kislányom nagyon szeles, sokat sír, erőlködik. Javasolták az édeskömény teát. Adhatom neki ilyen idős korban? Az infacol nem vált be. :-)

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

igen nyugodtan lehet adni finom is.


később gyümölcslébe is keverheted neki mert nem mindig fogy el az egész adag.- ne kelljen kidobni én igy használtam fel.-

2010. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, adhatod. Nálunk sokat segített. De próbáld ki a Gripe Watert is, nagyon jó.


A teából pedig csak keveset adj, nehogy emiatt kevesebbet szopizzon!

2010. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,én is adtam a babámnak,és jobb lett töle neki!:D
2010. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kórházban tanultam a csecsemősöktől, mert mi sokat maradtunk bent szülés után, hogy : egyik gyerek sem hasfájós elvileg, azért fáj a pocijuk mert mikor elkezdenek szopcsizni előszőr még többet esznek az tejcsi elejéből, ami ugye cukros szomjoltó rész és utána jön csak a kalóriadús hami. Mivel sok a cukros, elkezd erjedni a pocijukban és azért fáj a hasuk. Azt tanácsolták nekem , mielőtt elkezdem szoptatni 10-15ml-t fejjek le, és utána tegyem mellre a picit, így hamarabb eljut a kalóriadus hamihoz és arányába is lesz a cukros résszel, így kevésbé, esetleg nem is fog fájni a pocijuk. Nekem ez hasznos volt én így csináltam, amíg edződött a gyomra a Picúromnak, egy percet sem sírtunk hasfájás ügyben, ezt onnan tudom, hoy szerencsére sosem sír csak már akkor nyöszörög, ha hamarabb lesz éhes és szól nekem. Ez csak egy ötlet de azt mondják a Gripe Water nagyon jó, 5hetes kortól adható. Látom írtad az infakolt, az nem lett jó, 5 hetes korig adható még a sab simplex (ha jól írtam).
2010. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket, tanácsokat:-)
2010. aug. 6. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!