Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vielkedik 13 honapos...

Hogy vielkedik 13 honapos kisbabatok idegen tarsasagban?

Figyelt kérdés
MAr 3 honapos kora ota jarunk baba mama talalkozokra.Minden alkalommal belem bujik es csak velem akar lenni.Ha rokon latogatason vagyunk,vagy ahol kevesebb a gyerek-felnott idegen egesz jol erzi magat.Mi a normalis viselkedes az o koraban?
2010. aug. 5. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

babatalira nem járunk a játszótéren ennyi idősen ő is a szoknyámat szorongatta


aztán tiz perc és feloldódik


barátokkal 5 perc se kell- őket születése óta ismeri

2010. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

13 hónaposan az én lányom is belénk bújt, ha mentünk rokonlátogatóba. Kellett neki legalább fél óra, mire felengedett. Meg kellett kérnem a rokonokat, hogy addig hagyják őt békén, mert ha csak hozzászólnak meg nyúlkálnak fele, akkor sosem fog elmenni mellőlem, szóval hagyják, hogy magától induljon meg. Utána mindig jól érezte már magát.

De most már 20 hós, nem kell neki, csak pár perc csupán, és már megy mindenhova, és osztja a puszit mindenkinek, játszik mindenkivel.

2010. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi, ismerosok gyerekei kozul a kislany anyuka oleben jol elvan, uldogel.A ket iker fiu meg eli vilagat,de oket az anyuka eleg lazan fogja,hisz nincs ideje veluk sokat gagyogni.Akkor megnyugodtam azert ez meg normalis nala is :) Koszi.
2010. aug. 5. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

13 honapos kisfiam imadja a tarsasagot,minel nagyobb annal jobb.Siman eljatszik a tok idegenekkel a jatszoteren ilyenkor engem el is "felejt".De mar pici kora ota ilyen.

:)

2010. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!