Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ő is pelenkázza a kisfiúnkat?

Figyelt kérdés

Mindig szól, hogy bekakilt és odahozza nekem a gyereket, akkor is ha pl. épp a konyhában főzök.


A pisis pelust se cseréli le, akkor se ha már akkora a gyereken, mint egy ballon.



2020. aug. 30. 12:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Ott a pont a 10nel. Ha meg a nincs otthon a kérdező és olyankor meg tudja csinálni, akkor bizony ez semmi más, mint színtiszta hiszti és akkor is ki tudja cserélni a kakis pelust, ha ott van a kérdező. Persze értem én, hogy undi és egyszerűbb elvárni a feleségétől, hogy dobjon el csapot-papot, de azért na. Ez már a pofátlanság tetőfoka számomra, hogy a saját gyerekét nem képes kivakarni a kakiból egy felnőtt férfi.
2020. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Bezzeg ha egy nő írná azt, hogy nem cserél pelust, mert felfordul a gyomra, a vérmamik szétszednék.

Üdv 2020-ban.

2020. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%
És te kérdező, mennyit segítesz a férjednek? Bírom itt az ősanyákat nekik mindnehez joguk van, a férj csináljon meg, dolgozzon utána otthon lássa el a gyereket is... kedves anyucik, ha otthon vagytok időtökből nem kitelne egy pelenkacsere? Vagy letörne a kis ujjacskátok tőle? Gondolom a férjetek megkeresett pénzét nem utasítjátok vissza mikor shoppingolni kell belőle igaz?
2020. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Na megjött a kőkorszaki mami.

Tudod, a férj nem besegít a gyerekkel ugyanis bámulatos módon az övé is. Besegíteni max a nagyi tud, vagy a szomszéd.

Őszinte réezvétem, ha te ily módon magadnak szültél, és a gyerek körüli minden "segítségért" kezet kell csókolnod urad parancsolódnak.

De azért mert te otthon elnyomott házicseléd vagy, aki a férje pénzéből vásárol, más még nem ilyen szerencsétlen. Meg a legtöbb bőnek van saját bevétele, amiből soppingol.

Csak mondom.

2020. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Ahh, szóval anyuka, aki kihordta és embertelen kínok között megszülte a gyermeket, otthon van vele, ellátja 0-24-ben plusz viszi a háztartást (legalábbis főzni ő főz, hisz a kérdésben is ez szerepel) még be kéne segítenie a férjének bármiben is?! 🤷🏻😂 Hát ez csúcs. A pofám leszakad, de tényleg.

Őszintén sajnálom, aki házicselédként funkcionál és minden otthoni plusz gyerek körüli teendő mellett még ki kell szolgálja férjurát és épp hogy lábat nem kell neki csókolnia, amiért az nagykegyesen eljár dolgozni, mivelhogy a felesége a KÖZÖS gyerekükkel van otthon és nem a puncikáját vakargatja!

Továbbá normális, felelősségteljes gyermekvállalás esetén az otthon lévő anyuka is kap CSED-et, GYED-et és GYES-t, de itt jelezném, hogy értelmes férfi (mondom értelmes!!) nem veti a felesége szemére, hogy "bezzeg én keresem a pénzt".

2020. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ősanya az pont téves kifejezés ide. Az ősanya mindent megcsinál, nem kér segítséget.
2020. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Ja és a lényeg lemaradt: mindezek mellett annyira sem képes őfelsége férjuraság, hogy miközben a felesége főzi a kaját, hogy tudjon zabalni, legalább a tulajdon fian pelenkát cseréljen. Vicc.
2020. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz eldönteni, hogy ezek a nők ekkora csicskák így 2020ban is, vagy tényleg csak ennyire vitték: férjük pénzét hazaváró, abból nagy kegyesen zsebpénzt kapó önkéntes cselédek.
2020. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%

Na, minket akkor legszívesebben kivégeznétek szerintem :)


A férjem ugyanis nem pelenkázott (csak vég-vég-végszükség esetén, kb 3x a 2 gyerek jó pár pelenkás évében), de hányást viszont annál többször takarított, mivel én meg ezt nem csinálom meg. Már nagyok, a vödörből kiöntöm, de ágyneműből, szőnyegből, padlóról nem takarítottam össze soha.

Ezért nem vagyunk alkalmasak szülőnek? Akkor ez van, de szerintem az is az egymás iránti tisztelet része (márpedig az is fontos egy házasságban), hogy nem kényszerítjük egymást olyan dolgokra, amitől undorodunk, hanem az a fél csinálja, aki jobbam bírja. Ő a kakitól undorodik, volt hogy úgyis elhányta magát, hogy én pelenkáztam és megérezte a szagát. Én pedig csukott szemmel hánytam terhesen, mert ha láttam nem bírtam abbahagyni :D de a kakitól semmi bajom.

Akkor minek kínoznánk egymást?

2020. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19, azért ismerd el, elég kényelmes munkamegosztás volt ez a férjednek:

kakis pelust naponta kell cserélni;

hányást pedig nagyon maximum évente egyszer-kétszer: de pl: a lányom 5 év alatt 1 alkalommal hányt (akkor mondjuk párhuzamosan és sugárban a tesójával, de ketten is voltunk az eltakarításhoz)

2020. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!