Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ő is pelenkázza a kisfiúnkat?

Figyelt kérdés

Mindig szól, hogy bekakilt és odahozza nekem a gyereket, akkor is ha pl. épp a konyhában főzök.


A pisis pelust se cseréli le, akkor se ha már akkora a gyereken, mint egy ballon.



2020. aug. 30. 12:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

19- es vagyok

Azért annyira nem mondanám, hogy jobban járt, ti nagyon szerencsések vagytok, ha csak ilyen ritkán hánynak a gyerekek, de nálunk nagyon gyakori volt kisebb korukban. Aztán sokszor volt mikor egész éjjel takarított, ágyneműt cserélt, mert mire végzett jött az újabb adag a másik gyerekből. Reggel meg ment dolgozni. Ehhez képest mi az 1 kaki/nap? :)

Szóval ez nekem is így volt kényelmes, ahogy volt. (Azt meg hozzateszem ő emellett főz/bevásárol/takarít/éjszakázott a gyerekekkel-nem az a kényelmes fajta, aki kihúzza magát a dolgok alól, hanem tényleg a kakival van rossz viszonya :D)

Igazából, csak azt akartam mondani az előbb, hogy 2 felnőtt ember ezt meg kell tudja beszélni, mindkettőjüknek hogyan jó, nem feltétlen rossz apa egy "nem-tisztába tevős".


Bár én lehet azért tudom megérteni, mert én meg ugyanígy vagyok a hányással, fú azt nagyon nem bírom :)

2020. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!