Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatej vagy tápszer?

Anyatej vagy tápszer?

Figyelt kérdés

kisebb vitába keveredtem ezért megszeretném kérdezni tőlletek hogy szerintetek indokkal együtt!


Tápszer egyenértékű az anyatejes táplálással?


Főként nőket kérdeznék és indokkal együtt!


Nyilván itt olyan taplálási oldalt nézzünk meg ahol az anyuka választhat a 2 mód között nem pedig olyanokat akiknek valamilyen oknál folyva az egyik verzió kiesik ( nincs megfelelő mennyisség , vagy elapadt stb)


Pro és kontra érdekel. Vitapartnereim válltig állitják hogy a tápszer ugyan az mint az anyatej.



2020. szept. 2. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
9, persze hogy nem, pont arra írtam.
2020. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Ez az egész igazából annyira lényegtelen.

Majd mikor tini gyereked lesz és vitatkozik veled, meg bontogatja a szárnyait szted fontos lesz még? Számít ez majd abban hogy milyen ember lesz?

Persze beszűkült erre az ember, mikor babája születik, de gondolom nem tudod megmondani pl a kollegaidrol sem hogy hogyan táplálták csecsemokent... Mert valahol nem ez számít ám!

2020. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem egyenértékű. Ezt orvos feleségeként mondom.
2020. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Lol utolsó. Én meg egy kutató feleségeként mondom h ne higgy mindig az orvosoknak :D
2020. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Hogy lenne már egyenértékű egy természetes anyag egy mesterségessel szemben ? Az almalé sem ér fel az almához. Hülye aki szerint igen.
2020. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

Egyenértékű milyen szempontból? Nem egyforma az összetétele ez egyértelmű. de a kérdés már megint a szubjektív "melyik a jobb".

Teljes értékű felnőtt emberre váláshoz mindkettő egyformán jó.

2020. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyértelműen tápszer sztem. Az anyatejet többért tudnád eladni, mint amennyibe olcsó tápszerek kerülnek
2020. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!