Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a szülés elsö 2-3 hónapjába...

Ha a szülés elsö 2-3 hónapjában simogatom a kutyámat, akkor a gyermekem nagy korában nagyon szörös lesz?

Figyelt kérdés

Mert nagymamám szerint igaz a hír !

Kérlek csak az válaszoljon aki....!!!


2010. aug. 5. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

A SZÜLÉS első 2-3 hónapjában? Szerencsére a nők legnagyob része pár óra alatt megszül.


Ha macskát símogatsz, akkor meg macskaszeme lesz... Persze... jó nagy baromság.

2010. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
nem,ez csak babona,a genetika jobban felel ezért
2010. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
""""Ha a szülés elsö 2-3""" BOCSI TERHESSÉGet akartam írni !!!
2010. aug. 5. 21:53
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Ekkora hülyeséget (már bocs), de akkor minden kutyával rendelkező ember gyereke aki nem hallott erről a babonáról szőrös lesz?

Ha komolyan vesszük is ezt akkor meg nem értem hol lenne a tudományos magyarázata? A szőrösséget örökölni lehet, de nyilván nem a kutya az apa.:-)

2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Halat simogass.
2010. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

A nagymamád a sötét középkorban nőtt föl? Ez babona, a babona meg az ostobák vallása.


Má' bocs.


A válasz: nem. A gyermeked akkor lesz szőrös, ha anyjától-apjától ezt örökli. Pont.

2010. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! 19 hónapos kislányom van és egy 5 éves vizslalányom! Egész terhesség alatt vele voltam itthon, mivel nem dolgoztam! A kutya ugyanolyan szőrös mint eddig volt, a gyermekem most kezd pihéket növeszteni!!!
2010. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ez olyan sötét kérdés.
2010. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom se lett szőrös, pedig terhesen 4 tengerimalacot simogattam állandóan. És még rágcsáló arca sem lett :)
2010. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem egészen hülyeség,amit a nagymamád mond!

Attól,hogy símogatod a kutyád,nem lesz a babádnak semmi baja,az igaz.

De ha a terhesség első hónapjaiban az anyát valamilyen nagy trauma éri,megijed,akkor előfordulhat ennek a jele a gyereken.

Volt egy osztálytársam,akinek a jobb lábán a vádlija teljesen fekete és szőrös volt. Pálfy néni mondta,hogy amikor várta a kislányt,egy kutya nekirohant a lábának és ő megijedt tőle.

Egy másik ismerős lánynak pedig az arcán volt "égési seb".

Tűz ütött ki a házukban,és az anyuka az arcához kapott.

Én a lányommal,amikor két hónapos terhes voltam,térdre estem. A térdemről lejött a bőr. A lányom térde pedig még a mai napig is barna foltos.

A jelenség nagyon ritkán létezik,az okát az orvosok sem tudják. Mivel nem olyan jelentős dolog,feltehetően nem is kutatják. Az pedig természetes,hogy ilyesmivel nem ijesztgetik az amúgy is mindenért parázó kismamákat.

2010. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!