Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olcsóbban beszerezni...

Hol lehet olcsóbban beszerezni a cumit, cumisüveget?

Figyelt kérdés
A cumit és a cumisüveget illetve egyéb játékokat hol lehet olcsón beszerezni? 1 éves kislánynak kéne. Inkabb a cumi, cumisüveg érdekel, a játék nem fontos most. Mindenhol olyan 1400-1800 körül vannak a cumik. A DM, a Rossmann vagy a Tescóba olcsóbb vagy esetleg a Sparban? Vagy vannak kínai áruházak...ott esetleg olcsóbb nem? Akinek van már tapasztalata hogy hol olcsóbb, megköszönném ha segítene

#játék #cumi #cumisüveg #Rossmann baba kellék #DM baba kellék
2020. szept. 3. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dm sajátmárkás cumija és cumisüvegje nem drága /dm babylove
2020. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Rossmann vagy Dm. A Tesco szerintem drága. Mondjuk én az Emagról rendeltem szimte mindent mert a Tescoban elég horror árak voltak. A pelenkát is az Emagról rendeltem és a popsitörlőt is a cumisüveget szintúgy még a babakocsit is. A MAM-os üveg most egyébként csomagban 8000. Van 3 üveg és egy cumi hozzá. Szerintem nézz rá. Kilehet fogni jókat. Ha regisztrálsz kapsz 10% kedvezményt is.
2020. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A dm cumisuveg is 1800. De en ennél olcsóbban vagy rosszabb helyen biztosan nem vennék. Nem árt azért ha bevizsgált meg ilyenek...
2020. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
2-es vagyok. Én az Emagon vettem az üveget. Aventos 5 db üveg és egy cumi volt 12000. Szerintem nem sok. Elég strapabíró. Olcsóbban tényleg ne vegyél. A kínaiban meg pláne ne.
2020. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

kínaiban tuti nem vennék... Ki tudja, milyen ellenőrizetlen forrásból hozzák, káros anyagok vannak benne, stb. stb.


A drogériák (müller, dm, rossmann) sajátmárkásai tuti megbízhatóak.

2020. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Cumiból úgyis olyat kell venni, amilyet a gyerek elfogad. Felesleges venni egy DM-s cumit, ha a baba mondjuk kizárólag a MAM-ot fogadja el vagy fordítva.

Kínaiban babának cumit venni... Kiakadnék, ha valaki ilyen cumit hozna a gyereknek, ki tudja, milyen anyagokból készül, mi oldódik ki belőle a gyerek szájába.

A legolcsóbb megbízható hely a DM és a Rossmann, de ahogy már írtam is, csak olyat érdemes venni, amit a gyerek elfogad, különben menni fog a szemétbe.

2020. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen cumit fogad el. A dm-es 2 db 600 forint körül van, a MAM igaz, hogy drágább, de szokott akciós lenni. A cumisüveg mindenhol 1500-2000, de szerintem ezek egyáltalán nem drága dolgok, kínaiban soha nem vennék...
2020. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Patika? 🤔 cumi 500ft cumisüveg 900ft 🤷‍♀️
2020. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Le leszek pontozva, de pl cumisüveget és cumit simán lehet marketplace-en venni, mivel kiforralva 100%-osan sterilizálhatóak.
2020. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
9 végül is nem is ez a kérdés. De en magamnak sem vennék ilyesmit használtan... meg pl a használt cumisuvegeink el vannak színezodve, karcosak stb. Persze bontatlan csomagolású a lehet lőni.
2020. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!