Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet megoldani tömbházba...

Hogy lehet megoldani tömbházban a gyerek lecuccolását?

Figyelt kérdés
Tuti én vagyok a béna... kertes házban lakunk, de így is... ha megyünk valahova egy tortúra. Babakocsi, táskák és gyerek. Ezt kell a kocsiba betenni. Ez legalább két kör, ha kevés a cucc. Mert először kiveszem a babakocsit és beteszem, aztán a cuccok és aztán a gyerek. Ugye ehhez bent kell a gyereket hagynom addig a lakásban. Nyilván biztonságos helyen hagyom, a játszó szőnyegen. De en csak kb 10m-re vagyok. Aki a 4-en lakik és mondjuk lift sincs az mit csinál? Amúgy is. Cuccok plusz gyerek aztán bejárati ajtót bezárni, amihez egy full szabad kéz kell meg a kapuhoz is.
2020. szept. 4. 23:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Hordozó kendő. Meg nem pakolom fel a fél házat. Egy sétához nem viszek konkrétan nagyon semmit. Ha az időjárás engedi, akkor babakocsit se.
2020. szept. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi mikor társasházban laktunk, sokat mentünk vidékre.

Magamra kötöttem a babát, és így vittem le a kocsiba a cuccokat. Ügyesen kell pakolni (hogy magadra tudj aggatni mindent)

Így 2 körrel megúszható a dolog.

Bepakoltam, aztán baba is levesz, be a gyerekülésbe és mehetünk.

Gyakorlat teszi a mestert 😉

A lényeg h kitapasztalja az embert h mi a fontos amit feltétlenül vinni kell, és azt ügyesen be tudd csomagolni h minimális helyet foglaljon

2020. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Milyen táskák? Egy kell, a pelenkának, abba bele kell hogy férjen pénztárca, telefon is. Minden lépcsőházban van tároló, Ott lehet tartani a babakocsit
2020. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%

Vannak dolgok, amiket el kell engedni

“ kedvenc hátizsák” ilyen egy időre.


Nekem gyönyörű táskáim vannak, gyönyörű cipőim. Ezeket, ha gyerekkel megyek akkor elfelejthetem.


Vettem egy pelenkázótáskát, ami hátizsák.

Ez felcsatolható a kormànyra.


Belefér 2! Gyerek és az èn cuccom


Plédet pedig vettem a decathlonban.. van füle.. rácsatolom szintén a hátizsákra, amikor közlekedek..


2 gyerekkel át kell gondolni.. mert kezem is kell.

2 éve a kicsi pedig 6 hónapos..



Jah


Kertes ház..


De a legtöbb esetben inkább maradok itthon és hozzábk hívok egy gyerekest

2020. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a problémát. A gyereket benthagyod, a babakocsiba berakod,amit vinni akarsz, kicuccolsz a kocsihoz, berakod és visszamégy a babáért. Vagy a gyerek az első, a cuccot viszed utána. Gondolom kertes ház udvarából nem lopja el senki addig. Esetleg kösd magadra hordozóban és akkor van két szabad kezed pakolni.


Énegy 5 hónapossal a karomban pakoltam össze egy lakást és pakoltam be mindent az udvarról a házba. Plusz amikor utána mentünk egy egyhónapos autóútra, amikor cuccolásból álltak a napok. Vagy amikor bébi volt és a babakocsiba kellett beraknni kettőnk uszodai cuccát és gyalogolni oda-vissza 16km-t a babúszásra. Ott meg az ülemben volt,míg én is és ő is átöltözött,mert nem volt hová letenni. Amúgy én 1 évig nem vittem kaját sehová, a plusz ruha max egy rugi vagy nadrág, az meg semmi helyet nem foglal. Nem is volt pelenkázótáskám :). Szerintem nem rossz,ahogy te csinálod és hidd el, belejössz.

2020. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
4 emelet, nincs lift. Hátizsák vagy oldaltáska a vállamra. Ha kell még egy szatyor, azt is a vállamra akasztom. Így már rengeteg cucc van nálam, és még mindig szabad mindkét kezem. A gyerek, amíg nem járt, autós hordozóba ült, azt le tudtam tenni a földre, amíg nyitok-zárok. Mióta jár, azóta a saját lábára teszem le addig. Nem egy nagy mutatvány, nem kell ebből 3 kör, csak erős karok :D Lakatot is tudok már egy kézzel nyitni (a zárás még csak kettővel megy :D )
2020. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Családiban lakunk, de kétgenerációs, mi lakunk fent,babakocsi lent van.

Magamnak övtáska(telefon,pénztárca,kulcs)

Pelenkázó hátizsák

Ezeket felveszem.

2 kutya pórázon, gyerek a kezemben.

Földszinten kocsiba be és mehetünk.

Vagy hordozok ha úgy van, kutyákkal könnyebb lenne, de nem mindig viseli el sokáig a baba

2020. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%
Liftes házban laktunk. Míg nem tudott járni autós hordozót csatlakozttam a babakocsi vázhoz. Egy pelenkázó táska a babakocsi tolókarján, egy táska nálam a cuccaimmal. Azzal lelifteztünk, kicsi a hordozóban volt. Autó mellett a hordozót átraktam az autóba, bekötöttem. Vázat hátsó ülésre tettem. Táskát lecsatoltam róla, másik ülésén elfért. Ha még volt más cucc, akkor azt a csomagtartóba tettem. Mikor már tudott járni, ugyanez csak az autós ülésbe kötöttem be először.
2020. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%
Kertesben lakunk, nincs kocsibeálló, a ház előtt parkolunk. Ha több cuccom van, akkor először kiviszem azt, gyerekek bent maradnak. Ha csak a hatizsakom, akkor azt felveszem, egyeske kezemben, kiviszem az autohoz, bekotom, bezarom az autot. Visszaszaladok ketteskeert, felveszem, bezarok es szaladunk is ki az autohoz.
2020. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom milyen babakocsitok van, nekem kb 1 gombnyomással lehet nyitni csukni.
2020. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!