Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babám már 3 hete...

16 hónapos babám már 3 hete felébred hajnalban, és 3 órán keresztül fenn van. Játszani akar. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Már mindent megpróbáltam. Alattam itt, alattam ott. Adtam neki inni. Ringattam, meséltem. Semmi sem vált be. Előtte ataludta az éjszakát, és egyébként napközben nagyon fáradt, nyűgös.

Enni sem nagyon eszik, junior italokat egyáltalán nem issza meg, pedig itt van kb 6 fajta Tapszer, de egyik se kell neki.

Védőnő, gyerekorvos kuka. Azt mondják eroltessem. Én nagyon nem vagyok engedékeny ezekben a dolgokban, de amikor két órája üvölt, hogy nem akarja meginni, akkor nem tudom tovább tuszkolni.



2020. szept. 9. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 12-18 hónapos kor között csinálta, hogy felèbredt éjfél után nem sokkal és 2-3 órát fent volt. Mondjuk ő evett is, 250 ml tejitalt, de ugye nem aludt vissza utána. Nehéz időszak volt. Játszani nem játszottunk vele és az ágyból se vettük ki, max. mikor kézben sétáltunk vele, ha fogzott is éppen. Aztán 18 hónapos korában szépen elmúlt, tejital után visszaaludt, amit 20 hónaposan magától elhagyott, nem kérte. Nekem azt mondták ez idegrendszeri dolog, ki fogja nőni. Úgy is lett.
2020. szept. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne játssz vele. Ezt az egyet ne.

El fog múlni ez az időszak.

2020. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1èves elmult akkor már nem baba..hanem kis gyerek
2020. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eletkori sajatossag. Legyen teljesen sotet. Ne beszelj hozza, nd jatsz vele. Majd megunja
2020. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!