Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hasfajas elmulhat az elso...

A hasfajas elmulhat az elso honapban?

Figyelt kérdés
16 napos a babam, altalaban estenkent de mar neha nappal is fajlalja a hasat. Mindent megprobaltunk, a babamasszazs nem hat semmit, edeskomeny teat iszik, vettem meggymag parnat, biogaiat kap, infacolt es espumisant probaltuk ugy latjuk azokkal rosszabb a helyzet, infacoil is megvolt de ugye annak egybol kene hatnia...ja es mindig probalom bufiztetni de csak 1x 2x bufizhetett abban se vagyok biztos hogy bufi volt. De semmi... Ez javulhat az elso honapban? Felek hogy 3 honapig ez lesz... Napkozben alszik ha nem faj a hasa meg ejjel is 4+3 orat de kozbe biztos becsuszik egy hasfajos uvoltes :( volt akinek ugyanigy hasfajos volt az elso par hetben a babaja de elmult? Kislany egyebkent.
2020. szept. 10. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szoptatod, próbáld ki, hogy diétázol tejfehérjére (ha még önfeláldozóbb vagy, tojásra és gluténra is), ha meg tápszer, akkor a gyerekorvost kérdezd, mit ajánl mást. Nem biztos, hogy ez a gond, de ha igen, akkor pár nap alatt javulnia kell. Nálunk az első gyerek 3 hósan kezdte kinőni, pedig mi is biogaia, espumisan, sok büfiztetés, masszázs, szélcső, hordozás... A második egyáltalán nem volt hasfájós, szerintem azért, mert akkor diétáztam (magam miatt), csak ez az esőnél még nem volt "divat", senki nem ajánlotta, na meg ő tápszert sem kapott pótlásként. (Az első hajlamosabb allergiára, ekcémára, pedig kifejezett ételallergiája nincs és nem volt.) Szóval persze minden gyerek más, de egy próbát szerintem megér.
2020. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! IReskent eleve dietazom, tejet meg nem ittam miota megszultem direkt. De azert koszonom az otletelest. A te babaidnal mar az elso naptol kezdodtek tunetek, vagy amelyik nem volt hasfajos nala sose volt ilyen gond?
2020. szept. 10. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnél olyan másfél hetesen kezdődtek a tünetek, a második sosem volt hasfájós.
2020. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!