Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos lett kisfiam, (csak...

4hónapos lett kisfiam, (csak tápszeres) az orvos írt fel neki tejpépet. Ezt egynap csak egyszer adjak neki? és eszik amennyit eszik, utána kínáljam még tápszerrel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Tejpépet adhatod neki kétszer is, nagyon finom. Én kanállal adtam a kisfiamnak.

Elvileg nem kell utána tápszer. ha iszik más folyadékot, akkor azza kell megkinálni a picit. én így csináltam.

2008. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kétszerre adom az egy adagot, a 6 hónapos lányomnak, vagyis ahogy a dobozon fel van tüntetve mennyiséget amit ki kell kavarni plusz még gyümölccsel vagy zöldséggel vegyítve.

Remélem tudtam segíteni és kitudod hámozni belőle a lényeget! Boldog babázást kíván 6 hónapos anyuka!

2008. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második vagyok, azt nem írtam hogy én a legelején 30 ml-hez 1 kanállal adtam próba ként és a maradék mennyiséget tápszerrel pótoltam. De ha elsőre megeszi a teljes adagot NEM kell tápszer semmiféleképpen utána!
2008. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

én is úgy gondoltam, ha nem enné meg a kiírt adagod akkor adjak-e neki még tápszert?

és ha már rendesen megeszi, nyugodtan váltsak ki 2 étkezést vele?

2008. nov. 27. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok a 2. és a 3. válaszoló! Igen, ha nem eszi meg az adagot akkor adjál neki tápszert, úgy ahogy írod! Ha megeszi a teljes adagot akkor nem kell neki még a tápszer, de valamilyen más folyadékot készíts magatok mellé mert nagyon szomjas lesz tőle!Tapasztalat mondja!!!!

Azért írtam a gyümivel való dusítást, mert nekünk a dobozon napi 1 étkezést javasolnak vele én ezért felezem el azt az egy adagot és dusítom, hogy így kétszer tudok neki adni!

Boldog babázást kívánok 6 hónapos anyuka!

2008. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!