Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő elvörösödik, megmerev...

Diosa kérdése:

Csecsemő elvörösödik, megmerevedik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyszer már kiírtam ezt a kérdést, de kiírom mégegyszer mert teljesen kivagyok. Kislányom 2 hetes korában kezdte ezt a görcs roham félét. Elvörösödik a feje, felső teste megmerevedik, két kezét felteszi maga melle ökölbe, közben nyögő hangot ad ki. Két hetente jön ez rá, tart 3-4 napig és utana semmi baja. Haziorvos szerint epis kis roham. 4 EEG vizsgálaton voltunk már, mind a 4 negatív. Most 3 hónapos múlt és most is rajta volt. Neurológus lát benne epis tünetet, de nem epilepsziás azt mondta. És még azt hogy az epis tünetek nem két hetente fognak elo jönni, hanem azok kiszámíthatatlanok. Teljesen kivagyok. Nem tudnak mit csinalni a kicsivel. Hasonlo cipoben jart mar valaki?
2020. szept. 11. 08:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
2es vagyok megint. Az enyém 8 hós, konkrétan kb. 20 perce csinálta utoljára. :D
2020. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11+ kaki lett amúgy belőle. De csinálta reggel is ébredés után, mikor áthoztam a mi ágyunkba és fetrengtünk kicsit. Gondolom akkor már készült a csomag kifele.
2020. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. szept. 11. 09:31
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem a Moro reflexre gondolsz véletlenül ? Az is ilyen .
2020. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem, az is meg van nála, de azt teljesen másképp latom mint ezt a dolgot.
2020. szept. 11. 17:33
 16/16 anonim válasza:

Szia!


Az en kislanyom is ezt csinalja. Nekem evesnel kezdte, hogy befeszul, bevorosodik a feje es fajdalmas arccal nyog. O 2 honaposan kezdte es azoza egyre rosszabb. Mostmar kb a nap nagy reszeben ezt csinalja. Ki vagyok keszulve h nem tudom mi baja. Most 4 honapos. Minket most kuldott el dokineni neurologushoz. De az az erzesem neki sem ez a baja.

Nekem fogzik is a lanyom, erre tudpk meg gondolni, hogy ennyire fajhat neki. Es O minden nap csinalja. =(

2020. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!