Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami tippetek nincs nagyon...

Valami tippetek nincs nagyon gyakori éjszakai ébredés ellen?

Figyelt kérdés

Komolyan bármilyen ötlet jöhet! 8 hónapja nem alszunk :(


Kislányom tápszeres, születése óta. Éjszaka már kb 5-6 hónapos kora óta nem eszik. Viszont óránként vagy óránként többször felébred, akkor oda kell szaladni, megsimogatni, vagy visszaadni a cumit, ha kiköpte.


Már az is nagy eredmény lenne, ha egy éjszaka csak párszor kelne fel, de átlag óránként 3. Mire elaludnánk, azonnal kelhetünk. És ha nem érünk oda a kiságyhoz 10 másodpercen belül, akkor felébred teljesen és komolyabb sírás lesz belőle.


Amiket próbáltunk:


Éjszakára tejpép

Jó éjt tápszer

Nagyobb cumi

Világítós cumi

Lámpa le fel

TV ki be


Bárkinek bármi ötlete még?


2020. szept. 13. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha olyan típus akármit csinálsz ébredni fog.Nálunk az vált be, attól lett jobb, hogy magam mellé vettem az ágyba.Akkor aludtunk normálisan, persze megébredt 1-2x de jóval kevesebbszer, mint előtte.Próbáljátok ki hátha.

Ettől függetlenül, nálunk a fogzás,mozgásfejlődés és a beszéd beindulásakor is rengeteget ébredt.Legdurvább időszakba egy éjjel 15+x.Most már elmúlt 3 éves és még mindig megébred 1x2x egy éjjel.Kitartás.Lesz jobb.

2020. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha 1-2 lenne akkor én olyan boldog lennék :D.. Nálunk jelenleg kuszas van és mostmár négykézlábra áll, de nem mászik még. Fogzás szünetel, alul kint van 2.


A mi ágyunk nagyon magas. Nappal ott néha szokott lenni, de résen kell lenni hogy ne essen le. Elég mozgékony baba.


Amúgy nappal 1x vagy 2x fél órát alszik. Ha annál többet akkor este 10 - 11 előtt nem tudom letenni.

2020. szept. 13. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Esetleg szereljétek le a kiságy egyik oldalát úgy forditsatok az agy felé melléd,úgy csak át kell nyúlni hozzá.Az enyém 9 és fél hónapos kortól jár, szóval tudom milyen a mozgékony gyerek 😂 Nappal is ez a 2-3x max 30perc alvás volt nalunk is.

Az egy kettőt ne úgy értsd.15+* keltünk míg nem vettem át magam mellé az ágyba.Utana csak kb 6-8 alkalommal 😂És most 3 évesen már csak 2* kel😂😂

2020. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ó bakker :D


Tulajdonképpen abban reménykedtem, hogy valami csodaszert mondtok és voila, holnaptól minden rendben :D


A baba külön szobában alszik a kezdetek óta, előtte sokat voltunk kórházban, ott is külön voltunk sajnos. Viszont a racsvedo még fent van. Esetleg ha azt levenném és tudna nézelődni 🤔 mostmar nem olyan picike, hogy veszélyes legyen.


Reggel amikor felkel, akkor nem sír. Játszik a kiságyban. Ilyenkor meg 😱😱


Na de basszus 3 éves korban is ez van? Nemár 😂🤕

2020. szept. 13. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Mindent IS kipróbáltunk, mert 13-15 alkalommal kelt a babánk éjjel. 10 hónapos volt amikor feladtam és magam mellé vettem. Így csak 2-3 x kel 5 percre. Nagyon elleneztem, de a legjobb dolog volt amit tehettem. 14 hónapos.
2020. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én átmenetileg letettem a szobájába egy vékony matracot, hogy ott alszom mellette ameddig elalszik aztán kiosonok. Az lett belőle, hogy együtt aludtunk a matracon és végigaludta az éjjeleket. Most is ha a földön alszik, alszik mint a bunda. Előtte kb 3-4 alkalommal kelt fel. A matracon este 8-tól reggel 6ig aludt egyhuzamban. Ez csak a mi a esetünk, nekünk így sikerült🤷‍♀️ hamarosan érkezik a tesója, kíváncsi vagyok vele hogyan alakul majd 😅 (6 hónapos volt akkor, most 18)
2020. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vedd magad mellé!!!


Nálunk kezdetektől fogva mellettem alszik az ágyban, és csak félálomban kel fel cicizni és alszik tovább! 9 hónapos, 2 foga van és már áll.


Nyugodt ejszakank van. Tudunk aludni. A fogzas sem kavart be

2020. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7+ lemaradt hogy este 8 tol reggel 7-8 ig alszik. Napközben 11-14 ig. Délután 17-18 ig.
2020. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippeket, mindent kiprobalok :D
2020. szept. 14. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vele aludtam egy ágyban, mégis kelt 20,max 30 percenként minden éjjel. Semmi nem hatott, két és fél évesen elmúlt magától.
2020. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!