Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberben születendő babának...

Decemberben születendő babának mmilyen méretű hálózsákot és overallt vennétek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
62-68
2010. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62
2010. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is feltettem már ezt a kérdést (legalábbis hasonlót), nekem is decemberben fog születni a babám. Végül úgy döntöttem, hogy 62-es bundazsákot fog kapni. az első lányomnál az 56-os ruhák három hétig voltak jók.
2010. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kb mekkora lesz a baba.Nekem 62 cm-rel születt a kisfiam 8 hónapja decemberbe.Én 62-68-asnál nem vennék kisebbet az biztos.
2010. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 éve szültem decemberben 56 centis babát. 62-es overállunk volt (tesco 0-3 hónapig), azt hordta december elejétől egészen a tél végéig (kb márciusig). Pont kinőtte volna, mikor beköszöntött a tavasz :)

Hálózsák ugyanez, szerintem 62-est vegyél.

Overállból ne vegyél kicsit, mert azt is számold bele, hogy alá még adsz egy pár réteget: body, rugi, pulcsi stb.... hidegfüggő....

2010. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!