Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor teljesen kibuksz mert...

Mikor teljesen kibuksz mert szar napod van, a gyerekek üvöltenek, neked millió dolgod van, hogyan nyugtatod le magad? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ma pont egy ilyen napom van, reggel óta megállás nélkül a nagyobbik hiszti hisztivel. A pici babám alszik hálistennek, de millió dolog lenne amit ma kell megcsinálom és már reggel óta síró görcsöm van.

Ilyenkor mit csináltok?

(nem ilyen minden nap, de kb havi 1-2x igen..)

Köszönöm a segítségeteket!


2020. szept. 17. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Lepasszolom a gyereket apjának ha hazaér és elvonulok. Addig meg nyilván muszaj tenni a dolgunkat 🙂
2020. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
A dolgok egy részét elengedem. A mosogatás meg a takarítás nem fog elszaladni pl. Azt csinálom meg amit nagyon muszáj.
2020. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Apja reggel megy dolgozni, este mire alszanak jön...
2020. szept. 17. 10:57
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Akkor meg azt szoktam, hogy átmegyek egy baratnomhoz (szerencsére több is otthon van gyerekkel). Környezet változás, gyerek csere. En az övével foglalkozom ő az enyémmel. Kizokennunk. De ha csak sétálni megyünk el, már az is sokat segít.
2020. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát nekem testvér babakocsim van. Beültetem a két gyereket (1 éves és 2 hónapos) és kimegyek velük egy másfél órára sétálni. Ha a nagy alszik, akkor berakom a fülest és zenét hallgatok, hogy megnyugodjak. De volt már olyan hogy kimentem az udvarra és egy akkorát kiáltottam, hogy leszakadt az ég.

Ha a férjem itthon van, akkor a kisebbiket bepattintom a babakocsiba (nálunk a kicsi üvölt folyton), zene a fülbe és jó sok séta. Van hogy én ilyenkor bőgöm ki magam.

2020. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Jelenleg összeomlás szélén vagyok, a szülés óta brutális fájdalmas mensim van. Napi 3tasak flektor, 6 szem nospa sem segít ömlik belőlem stb.. erre a 2 évesem is ma hisztis, üvölt, semmi sem jó. Hajnali 3 óta fent vagyunk, nem tudom elaltatni. Az apja dolgozik 5-6 kozott er haza.

Elengedtem a mai napot, en a kanapen vergodok a kicsi mesez nez, addig legalabb csend van

2020. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Erőt veszek magamon és elmegyünk otthonról



Vagy olyat csinàlok, amit utálnék, de a gyereket tuti leköti / sárdagonya, pacsálás, napközben pancsi akár télen is


És beveszem a leszarom tablettát.


De ez csak olyankor megy amikor nincs fix dolog wmi mistt meg kell főzni vagy el kell pakolni jobban vagy menni kell


( 19 hónap van a gyerekeim közt)

2020. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Dió és mákpálinkát iszom.
2020. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Amíg apja haza nem ér addog kibekkelem valahogy. Minden délután vagy este játszik vele egy órácskát, addig én bemegyek a zuhany alá és felfrissítem magam. Ha kell, jól kisírom magamat neki, amikor elaludt a gyerek, és mindig meghallgat, lenyugtat, tanácsot ad. Aztán szexelünk és helyre is jöttem :D
2020. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Nincs egy barátnőd?

mert akkor elmehetnétek sétálni a gyerekekkel,így ők is lenyugodnak.

2020. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!