Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak? Nem bírom mar...

Mit csinaljak? Nem bírom mar itthon a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2 evesek lesznek a fiaim, már 2 es fel eve itthon vagyok, falun lakunk, sehová se tudok menni veluk. Iker fiaim vannak, egyedül még mindig nem nagyon lehet menni velük bárhová. Ferjem ugye dolgozik egész nap. Munkahelyem megszűnt a vírus alatt, így nem tudom sehová vissza menni dolgozni. Bölcsibe se tudom őket adni, mert akkor megszüntetik a gyedemet. Egész álló nap rámolnak, visítanak, veszekednek, még nem beszelnek. Kikapcsolodni nem tudok, nem vigyáz rájuk senki. Szegény gyerekekkel sokat kiabálok, sajnálom utana őket, de már ki vagyok készülve teljesen. :(
2020. aug. 25. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Keress munkát és add bölcsibe őket.
2020. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Megoldást is szeretnél, vagy csak a sok kifogás mellett kiöntötted a lelked? Mert nem mindegy :)
2020. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%

Adj büntetést nekik...

Ha rosszak,akkor fél órára ültesd fel őket egy székre

.

És a kiabálásról szokj le!

2020. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van az egyesnek. Keress munkát, és add be bölcsibe őket!
2020. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerezz rokoni vagy fizetett segítséget, menjetek sokat a szabadba (ne az udvarba, hanem változatos helyekre).

Mikor alszanak, csinálj valami olyat, ami feltölt lelkileg.

Hétvégén is igyekezz feltöltődni.

Közben állj neki tervezgetni a jövődet, hogy hol és mit szeretnél dolgozni egy év múlva, tanulj valamit esetleg... Ezek lelkileg is előbbre visznek, jobban fogod látni a végét. Jövő ilyenkor ovit kezdenek.

2020. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha két kisgyerek mellett visszamész dolgozni, visszasírod ezt az időszakot :)
2020. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem normális dolog ennyit otthon lenni. Sehol a világon nincs ennyi anyaszabadság. Nem véletlenül, én is bekattannék.


Már vágtam a centit, hogy mikor tölti be a 6 hónapot és mikor mehetek végre dolgozni.


Senkinek nem jó a kikészült anya.


Keress akár szomszéd városban munkát, a gyerekekre meg fizetett felügyelet. Ne kattanj be!

2020. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
7-es,buszke lehetsz ra,hogy a 6 hosat lepasszoltad,a vilagat se tudja,csorikam,csak az anyjat ismeri nagyreszt. Nem mindenki szarja le,hogy forog,kuszik,maszik,lepeget es kimondja az elso szot. 2 evesen mehetnek ,foleg ikrek,bolcsibe,mas megoldas itt nincs.
2020. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért van közelben város.


Fel kell ülni a buszra és bemenni.

Persze az elején biztos ki készítenek az úton is, de majd megszokják. Jól elfáradnak, aztán délután alszanak egy nagyot, te meg pihensz addig és már el is telik a nap :)


Én se nagyon bírom itthon. Mindennap megyünk valahova, mert sokkal gyorsabban telik az idő és a gyereknek is hasznos

2020. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Sosem értem, hogy aki ennyire az istenfaxa után kettővel lakik, annak miért luxus egy jogosítvány és autó? (A mai világvan egyébként már a gyerektelen embereknek sem az). Miért nem lehet gyerekvállalás előtt gondolkozni??
2020. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!