Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol vagy espumizan? Mi...

Infacol vagy espumizan? Mi történik ha ezek a szerek hatnak?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam mindkét terméket 2-3 napig, de úgy tűnt rosszabb tőle. Mintha fájdalmasabb lett volna neki. Van másnak is ilyen tapasztalata? Sokan használják de nem tudom igazán azt se mi történik ha hat? Sírás nélkül kakil/szelel? A gripe water hogyan működik?
2020. szept. 21. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az Infacolt és az Espumisant együtt használtam (orvosi javaslatra) mindkét gyerekemnél 6 hetes koruktól 3 hónapos korukig. Enyhültek a sírva pukizások/kakilások. Kb 4-5 nap volt, mire érződött némi javulás. Úgy értelmezem a működésüket, hogy a bélgázokat szüntetik meg még a bélrendszerben és felszívódás nélkül távoznak.

Próbáltam a gripe watert is, de az csak hasmenést és még több sírást okozott. Mégis van, aki meg erre esküszik 🤷‍♀️


Ha szoptatsz, próbáltad magadtól megvonni a tejtermékeket? Ha tápszeres, próbáltál más terméket?


Ha megnyugtat egy kicsit, nagyon gyakori a sírva ürítés a piciknél.

2020. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!