Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós fiam három hete rettene...

14 hós fiam három hete rettenetesen hisztis lett. Hüppög, kapkodja a levegő, összeszorítja magát, a kezét is ökölbe szorítja. Mit tudok tenni? Már alig bírom. Az egész nap egy merő hiszti.

Figyelt kérdés
Pedig elég nagy tere van itthon is, jöhet-mehet, pakolhat, csak persze az kell neki, amit nem ér el a szekrényen. Ráadásul az éjszakák is rosszul alakulnak. Csak nálunk hajlandó elaludni, de ahogy átviszem a szobájába ordít. Ha meg már kellően bealudt, akkor meg hajnal egykor ébred és addig ordít, míg vissza nem visszük magunkhoz. (ma hajnalban egy órán át) zzzzz már teljesen kivagyunk!
2010. aug. 7. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
sokat tartsd ölben, ölelgesd, puszilgasd! Vegyél neki kis királyfi alszik levendulás babafürdetőt, és levendulás párnát a kis ágyába!
2010. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet fogzás, szeparációs szorongás. Lányom fogzás alatt ilyen, néha én is a falra tudnék mászni tőle, de nyugodt maradok, és sokszor szeretgetem. Úgy neki is könnyebb és nekem is. A rágófogaknál volt katasztrófális minden napunk, mondjuk Ő éjjel saját szobában, saját ágyban alszik. Velünk alvás ki volt lőve már születése óta, de ez már más tészta... Hisztinél általában elmagyarázom neki hogy nem szabad, nem lehet mert...megnyuszik és játszunk egyet :o) Sajnos lányom két perc alatt hányásig hisztizte magát, úgy 15hónapos koráig, aztán mikor ezt a "magyarázós" dolgot bevezettem, elmúlt.
2010. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég sok szeretet kap, ráadásul szerencsére a férjem is nagyon sokat tud vele lenni, szóval két helyről kapja, így elég sokat is tudunk vele foglalkozni. Mondjuk ölbe nem tudom állandóan kapkodni, 13 kilós a gyerek. Köszi az eddigi válaszokat.
2010. aug. 7. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez egy ilyen korszak, lányom 14 hónapos néha olyan hisztit csap, hogy csak nézek (megfeszíti magát, hanyatt vágja-persze fejét beveri közben, aztán azért üvőlt) előbb utóbb elmúlik, addig is kitartást! Én mellett alszok, 2x kel fel éjszaka néha fél órán át fognom kell a kezét hogy visszaaludjon, néha már egy mosott rongynak érzem magam de reménykedek hogy nem lesz mindig így!
2010. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!