Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a dolga a védőnőnek?

Mi a dolga a védőnőnek?

Figyelt kérdés
Én nagyon keveslem amit foglalkozik soha semmit nem mond, megyünk méretközni ránk se néz 14 hónapos a kislányom 2x volt nálunk. Másnál is ilyen?
2010. aug. 7. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, de nálunk még kétszer sem volt talán. Havonta megyünk/ mentünk tanácsadásra, ott megbeszéltük a problémáimat, valamint ha volt kérdésem felhívtam. Nem is érzem hogy bármi többet tehetett volna értünk. Meg nem is várom el, hiszen nyilván vannak olyan családok amik több törödést, odafigyelést igényelnek. Mi megvoltunk ennyivel is.
2010. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg a mama segítése. Annak felmérése, hogy a gyermek milyen családba, milyen körülmények közé érkezik.

Nálunk az első védőnő nagyon klassz volt, kijött néhányszor, de mivel látta, minden rendben van, nem jött többször. De a rendelőben bármilyen kérdésre szívesen válaszolt.

Mindez attól is, menyire vannak leterhelve.

Aztán alapvetően a mamának kell szólni, milyen ügyben van segítségre, támogatásra szüksége.

2010. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dolga lenne bőven, az tuti.De hogy a mienk nem teszi az övét, az is tuti.Engem nem zavar, mert van segítségem, plusz a neten megnézem amit tudni akarok.

De vannak itt olyan gyerekes anyukák, akinek sem segítsége, sem nete nincs.Ők csak kínlódnak.Épp az egyik mesélte a múltkor, hogy egy úgy fürdették otthon a csecsemőt, hogy anyuka a könyvből olvasta mit kell csinálni, apuka pedig végezte az utasításokat.Hát ez már gáz.Főleg akkor, ha az egyik szülő súlyos rokkant.Legalább nekik segíthetne.

2010. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!