Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőnek mi a dolga?

A védőnőnek mi a dolga?

Figyelt kérdés

Hetente jön avédőnő hozzánk, de mindíg velem beszélget csak, a picit meg sem nézi, Nekem kell szólni, ha meg szeretnék mutatni valamit a babán.

Ez így normális?


2011. jan. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én utálom, bár ne is jönne hozzám.
2011. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha valamit meg akarsz mutatni a kicsin szolj neki.A védönönek nem csak a picit kell megnéznie hanem a mamával is kell beszélgetnie.Ha problémád van szolj neki.Hozzánk is hetente jön,de mivel mindig alszik a kisfiam,nem zargatja.:)
2011. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hű, az én védőnőm nem ilyen szorgalmas. Szerencsére, mert nem bírnám, ha minden héten jönne.

Utoljára akkor volt nálunk mikor a babám 2 hónapos volt. Most lesz 8 hós, és csak akkor látom mikor mérésre megyek. Mondjuk , én nem bánom , hogy nem jön, mert mindig szó nélkül állított be, és pont a legrosszabbkor mindig.

2011. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A védőnőnek a babával kell elsősorban törődnie, nem csak a levegőbe beszélgetni. A mi védőnőnk sem nagyon foglalkozik a gyerekkel, ha eljön, csak pletykálni akar. Én direkt felteszek neki kérdéseket, és bizony volt olyan, hogy nem tudta miről beszélek (pl. szeparációs félelem), nem értette a szakkifejezést. Ilyenkor szoktam mérges lenni, és más védőnőhöz fordulok.
2011. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!