Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van igaza? (nem teljesen...

Kinek van igaza? (nem teljesen babás téma)

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányunk. Nagyon nehezen, 5 év után jött meglepetésből, mikor már lemondtunk róla.

A férjem nagymamája nem szeret, igazi okot nem tudok, hiszen egyik napról a másikra lettem közellenség.

Mikor kiderült, hogy babát várok, gratuláltak neki, és ő közölte, hogy "ez" nem az unokája.

Anyósom közölte, hogy ha tetszik, ha nem, ő elviszi a dédinek megmutatni a kislányt, nem érdekli, mit mondok.

Mivel nem vagyok egy szemét ember, mondtam, vigye. Ha ránk nem is kíváncsi, legalább lássa a kis dédunokát.

Annyit mondtam, hogy 1 órát lehet ott.

Engem sérteget, fenyeget, ha meg lát az utcán, megtép, édesanyámat is "szép" jelzőkkel illeti. Ezen én már nem akadok fent, de úgy gondolom, hogy vannak határok, még akkor is, ha egy 80 éves néniről beszélünk.

A férjem közölte, hogy gonosz vagyok, és tegnap nagyon csúnyán össze is vesztünk ez miatt (is). Elhordott mindennek.

Anyós most vitte el, szinte természetes volt neki, meg se kérdezte. Én kérdeztem csak meg, hogy mennek a mamához is, mert akkor küldök képet a piciről.


Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban.


Más hogy reagált volna erre a szitura? Megengedtétek volna, hogy átvigye a kislányt?

Tényleg olyan sz*r vagyok, mint ahogy be lettem állítva?


2020. szept. 25. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Elöször is lehet a mama demens, vagy valami oka arra, hogy téged miért nem szeret, mégha nem is reális az ok.

Másrészt a férjed hozzáállását nem egészen értem, miért téged szid, ha a mama szid téged és nem fordítva?

Harmadszor azt furcsállom, hogy anyósod anélkül elviszi a gyereket, hogy szólna neked - ez az, amit vele meg a pároddal meg kellene beszélni.

2020. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Biztos hogy nem engedtem volna. És anyósodat sürgősen àllitsd le, mi az hogy majd ő eldönti? Otthon paracsolgasson ne nàlad.
2020. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem engedtem volna el a gyerekemet.
2020. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok az a típus, aki magához köti a gyerekeit, de még nekem is meredek a 4 hónapost "elengedni" az anyóssal egy olyan emberhez, aki engem utál és a gyereket se várta...

Ha ragaszkodtak volna ahhoz hogy lássa a dédi, csakis velem együtt.

A férjet pedig jól hátsón billenteném.

2020. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Azért én őket is meghallgatnám. Nem lehet egyik napróp a másikra a semmiért csk úgy utálni valakit.
2020. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Megtép az utcán?


És te ezt szónélkül hagyod?


Hogy viszi el a saját gyerekedet, ha egy 80 éves néniről beszélünk?


Ki ő, valami erőemelő? Fogja és a kocsiba rakja erőszakkal?


Férjed szerint rendben van, hogy egy verekedő öregasszony az anyja?


Itt valami nem kerek. Kérlek, magyarázd meg.

2020. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

6os vagyok.


Olvasom, hogy nem a mamáról, hanem a dédiről van szó.


De mindegy is. Verekedő öregasszony.

2020. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A 4 hónapos gyerekem nem ment nélkülem, vagy az apja nélkül sehova. Ilyen gonosz banyához meg 4 évesen sem.
2020. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem az anyja, hanem a nagyanyja, csak a kérdező kissé h*lyén fogalmazott. A babát viszont, ha jól értelmezem, a férj anyja vitte el. Mondjuk azt nem értem, hogy hogyan? Mármint csak úgy megfogta, és szónélkül lelépett vele? Ez a story kicsit érthetetlen, szóval így kb. lehetetlen normális választ adni
2020. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg vagyok döbbenve, hogy elengedted. Eleve a 4 hónapos nem megy sehova az én vagy az apja nélkül. Különösen nem ilyen emberek közelébe.

A legdurvább a férjed, mi az, hogy ezek után te vagy a gonosz?? Ne haragudj, de súlyos gondok vannak köztetek, ha ez tényleg így van. Mi az, hogy nincs oka se, hogy miért utál a nagyi? És ez így mindenkinek rendben van...? Nagyon fura ez az egész.

2020. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!