Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kreativ ötleteket tudtok adni...

Kreativ ötleteket tudtok adni 10 hónapos fiam lefoglalására?

Figyelt kérdés
Férjem éjszaka dolgozik,általában olyan 14 óra körül kel. Nagyon nehéz lekötni a fiamat ez idő alatt. Egyre kevesebb ideig tudom itt tartani a kis szobában. A férjem a nappaliban a kanapén alszik szegény, mert hajnalban amikor haza jön nem akar minket zavarni. Eddig egész tűrhető volt mert jó idő volt. Sokat csavarogtunk délelőtt,kivittem a játszira,sétáltunk a dunaparton akár 3 órát is elvoltunk. De jön a rossz idő. A játékaival max egy órát eljátszunk,utána kimegyünk a konyhába ott elvan egy fél órát és kezd unatkozni és hisztizni. Valamit mindig ki kéne találjak hogy amennyire lehet csendben maradjon. Így is sikongat,ordibál de hát ez van,ezzel nem lehet mit kezdeni. Viszont amikor elkezd hisztizni,hogy ő unatkozik és apja alszik na az a halálom. Egyébként a férjem mindig azt mondja,hogy ezen ne stresszeljek,ő annyira fáradt hogy nem zavarja,ha fel is ébred vissza alszik. De engem nagyon bánt ha felébresztjük. És egyre nehezebb lekötni ahogy cseperedik. Van valami ötletetek,hogy mi az amivel egy ennyi idős baba hosszabb ideig eljátszik a szobába?

2020. szept. 26. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Állandó èjszakás? Ès ez várhatóan a kèsőbbiekben is így marad? Mert akkor csak rá kène tèrni arra, hogy a hálószobába megy aludni. Ez hosszú távon nem fog működni. Ahogy egyre nagyobb lesz, egyre kevèsbè fog megmaradni egy kis szobában, ès az se normális, hogy neked azzal megy el a fèl napod, hogy őt szórakoztatod, meg csitítgatod, más dolga is van az embernek.
2020. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon fárasztó,jól fogalmaztál ezzel megy el fél napom hogy szórakoztatom. Addig se takarítás se semmi ami zajjal jár. Utána meg sietek hogy meglegyek a házimunkával. De ez így marad egy darabig biztos,mert nem hiszem hogy máshol így keresne. Bár a vírus ezt is elcseszte,de azért még így is megéri. Úgy hogy ezt nekem amennyire lehetséges meg kell oldanom...🤔
2020. szept. 26. 14:04
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem ami még eszembe jutott, hogy próbáljátok meg a saját napotokat is eltolni, hogy minél később kerüljetek ágyba a gyerekkel, és akkor kevesebb időt kell apával átvészelni. Amíg nem jár a gyerek oviba, kivitelezhető. Volt ilyen ismerős család, éjfél fele fektették a gyereket, mert ott apuka későn jött haza, és esténként tudtak együtt lenni családilag.
2020. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Mi számít nektek rossz időnek? Mert az, hogy most hirtelen nem harminc, hanem húsz fok van, még bőven jó idő. Sőt, a tíz fok is, megfelelő öltözékben. Ha esik, vagy köd van, akkor már érthető ha nem akartok kimozdulni, de decemberig még rengeteg lehetőség van a délelőttöt a szabadban tölteni.
2020. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet...ha később kelne kevesebb időt kéne kihúzni vele. Most 8kor kel. Dél körül alszik egy órát. Amikor már felkelt az apja minden szuper,mert onnantól nagyon sokat segít. Csak addig kell megoldjam míg alszik.

Tegnap például fakanállal ütötte a konvektort az előtérbe ami mellett ott van az ajtó ahol az apja alszik. Azt hittem agylobot kapok. Szóval durvul a helyzet. 😂

2020. szept. 26. 14:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen továbbra is szeretném azért nyilván vinni levegőre sétálni. De már azért nem lesz olyan jó. Lassan bejön a hideg,szél,eső,borult idő.
2020. szept. 26. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Nalunk szinte mindennap van babás program a műv házban


Babusgató torna, baba muzsika, landamóka, ringató.


Ezek általában 10kor kezdődnek, így el is megy vele a délelőtt

2020. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es köszi,utána járok. Hogy ez eddig nem jutott eszembe?🙀
2020. szept. 26. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat hogy beleszólok. Mi Norvégia középső részén lakunk. Amit itt megtanultam mikor kiköltöztünk, hogy nincs rossz idő, csak nem megfelelő öltözet 😉
2020. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Mikor ér haza a férjed? Mert ha 6-7 körül, akkor én felkelteném a gyereket is és átadnám a hálót apának. Most még csak-csak elvagytok, de normálisan egy pohár vizet sem lehet engedni.
2020. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!