Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik közös ágyban alszanak a...

Akik közös ágyban alszanak a babájukkal, azok hogyan oldják meg a szexuális életüket?

Figyelt kérdés

Nekünk hasfájósság miatt 2 hónapos koráig velünk aludt de mióta elmúlt neki azóta csak a saját ágyában alszik ami a mi ágyunk mellett van.

Elsem tudom képzelni hogyan oldják meg azok a szexuális életet akiknek már több éves babájuk is "együtt" alszik:-)


2010. aug. 7. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

több éves már nem alszik velünk.

Másik szoba, másik ágy. Az első után még másik 2 gyereket is sikerült így összehoznunk. Nekünk nem volt lehetetlen. A középső 15 hós koráig aludt velünk, a kicsi 10 hós, még most is. az első kettő gyerekszobában alszik

2010. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van másik szoba, helyiség a házban, nem csak 1 szobánk van. Csak egy kis fantázia kell hozzá :) Egyébként több éves nem alszik velünk, 2 évesen mindegyik saját ágyat kapott, abban aludt... meg általában este is a saját kiságyba voltak lefektetve... csupán éjszaka kerültek a mi ágyunkban, ui. nem bírtam a több hónapig tartó éjszakázást... főleg most, 3 nagy mellett nehéz lett volna éjjel és nappal is megfelelni mindenkinek. Inkább magam mellé tettem a kicsit, így a nagyokat nem ébresztette fel, én is tudtam pihenni... így aztán mikor reggel 6-kor kelni kellett nem alvajáróként indítottam a nagyokat suliba.
2010. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velünk egy ágyban alszik a lányunk, de szexelni nem csak a hálószobában lehet. A nappaliban szoktuk elaltatni, és ha elaludt, akkor visszük be a nagyágyra. Így 2 lehetőség van: vagy a hálószobában szexelünk, amíg ő még a nappaliban alszik, vagy ha átvittük a hálóba, akkor itt a nappaliban megy a szex.

Az hogy velünk alszik a lányunk, abszolút nem rontott a szex mennyiségén vagy minőségén.

(20hós)

2010. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen másik szobában, amíg a gyerek alszik. :-)


Semmi, de semmi kárt nem szenvedett a szexuális életünk az idő alatt, amíg a fiammal egy ágyban aludtam a gyerekszobában.

2010. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a nappaliban amikor a lanyunk alszik.Visszuk a legzesfigyelo hordozhato izejet es ha van valami halljuk.Nem egy agyban alszunk, de egy szobaban.
2010. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hálóban a földön, nappaliban, zuhany alatt, másik szobában:) sőt, konyhában is...
2010. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!