Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt aludtak a babájukk...

Akik együtt aludtak a babájukkal, hány hónaposan kezdték külön alvást, milyen praktikákkal, sikeres volt-e?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan kezdtük el, amikor elaludt akkor tettük be a kiságyba. Nem vette zokon, ha felébredt éjszaka és visszettük simán visszaaludt, viszont azóta is minden reggel 5-6 felé bekéredzkedik hozzám a nagyágyba, addig nyöszörög amíg magam mellé nem veszem. Nem éhes, nem szomjas, semmi mástól nem múlik el a nyöszörgés csak ha odajöhet a nagyágyba. Ha odateszem azonnal abbahagyja a nyöszörgést és 2 másodpercen belül alszik mint a bunda. Erről egyenlőre nem áll szándékomban leszoktatni mert nem zavaró, szüksége van a közelségemre. Most 5 hónapos.
2011. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 honapos,de még mindig eggyütt alszunk.már én is tervezem áttszoktatni,de szintén tanácstalan vagyok,meg féltem is öt,olyan jó igy,de elöbb utobb muszáj lesz
2011. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11hónaos koráig egyedül aludt (saját szoba, saját kiságy). Aztán elköltöztünk, jöttek a hátsó fogai, így velem alszik most 15hós és most próbáljuk a sáját szobájába szoktatni, kapott egy leesésgátlós ágyacskát, nagyon tetszik neki. Most éjszaka is hajnal 4ig ott is aludt aztán átkéreckedett.... Próbálkozunk
2011. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az enyem 8 honapos, es pont azert gondoltam ra, mert kesobb nehezebb lesz. De nekunk is olyan jo igy, kenyelmes az etetes, eleve sokat is eszik almaban. En is tanacstalan vagyok.
2011. szept. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!