Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szóltál a rokonoknak, mikor...

Szóltál a rokonoknak, mikor megszületett a babád vagy nem, mert nem érdekelné őket és téged sem érdekel-ne, ha nekik születik, születne gyerekük?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 15:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A férjem unokatesóit se érdekelte.

Ezért kezdtem azt hinni, hogy ez a normális, hogy kit érdekel, hogy ki mikor pottyant egy gyereket és csak bennem volt ez elvadulva, hogy írogatok, mint egy nemnormális, közben kutyát nem érdekli.

2020. okt. 1. 16:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. A férjem értesített mindenkit.
2020. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A szüleinket hívtuk fel, a párom tesójának és 2-2 legjobb barátunknak írtunk
2020. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem azoknak fogja ujsagolni, akikkel tartjuk a kapcsolatot, nalunk 3.baba, a baratnoimnek valoszinuleg mar a korhaz fele dobok egy sort h szulunk, szoritsatok, baratnoimmel igy szokas, DE rokonsagnak, fb-ra tuti nem posztoljuk, mert aki nem is tudja h az elmult 8honapom hogyan telt, annak miert dorgoljem ezt az orra ala, nyilvan nem olyan a kapcsolatunk, nem kivancsiak ra.
2020. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszülőknek egyből szóltunk, ők intézték a többieket. Nekik több idejük és energiájuk volt 10x elmesélni a részleteket, nekem elég volt 1x. hány gr., hány cm., kire hasonlít, mennyi haja van, meddig vajúdtam, hogy szültem, ki volt bent velem stb. Így nem kellett az intim kérdéseket hárítanom. 😂

Még a barátoknak írtunk, amikor ráértünk.

2020. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki a rokon? Nagyszülők, szülők, testvérek, barátok lettek értesítve. Nagynéném pl nem. Neki a nagymamám adta le a drótot. Szoval nem hívott fel mindenkit a ferjem, de végig ment a családon az info kb 30 perc alatt.
2020. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Akiről Facebookon tudom meg az megmondom őszintén nem érdekel. Akivel tartom a kapcsolatot és érdekel, arrol pedig tudok egy ilyen fontos elettortenest.

Ezért úgy gondolom felesleges Facebookra kitenni. Én sem tettem ki, aztán a gyerekekről se képet.

2020. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!