Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülők nálatok is volt ilyen...

Szülők nálatok is volt ilyen időszak amikor a gyerek nem akart nagyon enni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1.5 éves és nem igazán akar enni, ez most nem is a válogatásos verziója hanem tényleg kb le kell tuszkolni mert annyira nem hogy csak na... (persze a paula puding az csúszna mindig)


Én mint apa úgy gondolom hogy van ilyen és nem nagyion kell erőltetni de néha már azért én is úgy gondolom hogy nincs meg neki a rendszeres (ha önszántából kellene ennie)


Válogat is nyilván ez egy időszak.


Reggeli és esti tápszert megeszi rendesen.


Hallottam hogy van étványnövelő vitamin vagy hasonló ami talán segithet, tudnátok 1-2 praktikát ajánlani ami segithet? plusz vitamint is szeretnénk váltani tudnátok ajánlani valamit?


1-2 napig az utolsó bexsero oltás miatt volt picit kótyagos de ez most már kb 3-4 hete minimum tart ez a akaratos nem evés.



Hatalmas köszönet! :)))



2020. okt. 3. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Kb 3,5 éves koráig alig akart enni a lányom, aztán az oviban belelendült
2020. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

valami ötlet amivel lehetne serkenteni?


ti hogy oldottátok meg ?

2020. okt. 3. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi is próbálkoztunk étvágygerjesztőkkel (nem emlékszem milyen volt), együtt evés sem jött be, kaja viccessé tétele sem, az oviban valahogy a többiek hatására kezdett enni
2020. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk pont másfél évesen alakult ki a nem evés, már 3 éves múlt és egyre rosszabb, még a pudingot sem eszi meg, az étvágynövelövel az a baj, hogy ha utálja a hús, zöldség állagát arra nem lesz megoldás, vitamint mindig adok, az elején kicsit többet evett tőle, de már nem.
2020. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is kb 2 évesen volt ilyen korszak, a végén már az se érdekelt, mit eszik, csak egyen (kuki, virsli, üres kifli...)
2020. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idős kb a lányom, és mi is pont ebben a cipőben járunk. Én is tehetetlennek érzem magam, vmi vitaminra én is gondoltam, mindenképpen beszélni fogok a védőnővel, ő mit ajánl. A tápszert ő is megeszi, de hát kellene rendes szilárd étel is.
2020. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Nalunk is ugyanennyi évesen jött a nemevés, vagy valogatás. Nem múlt el. Most lesz 5 éves és borzasztóan kevés ételt eszik azóta is.

Nagyon figyeljetek oda. Tukmálni nem szabad! Továbbra is tegyetek elé mindent amit gondoltok, csipegessen, egye meg amit választ. Ha mulandó pár hónap alatt talán vége lesz (kisebbik lányomnál most lett vége, kb 5 hónap után, eszik mindent megint).

Védőnő nálunk azt mondta amig nem kezd el kórosan lefogyni, ne foglalkozzunk vele.

2020. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!