Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon dundi a babám, ez...

Nagyon dundi a babám, ez normális?

Figyelt kérdés

6 hónapos és nagyon hurkás. Már csecsemőként is nagy volt de egyre csak nő. Az arca is nagyon pufi, de a legfeltűnőbb a karja meg a lába, olyan mint egy ilyen lufiból hajtogatható figura. Mások is mindig megjegyzik milyen pufók. Én magam nagyon vékony vagyok, aggódtam is, hogy nem gyarapszik majd eléggé. Csak anyatejjel táplálkozik és kislány.

Majd természetesen mihelyt lehet elviszem sportolni, meg gondoom ha tud járni és futkározni kezd is fogy


2020. okt. 5. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem os ilyen volt a lányom, mikor kezdett mozogni akkor állt meg a súly gyarapodás, illetve a hozzátápláláskor.
2020. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem normális.
2020. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Kizárólag anyatejes babánál teljesen normális hogy az elején sokat híznak. Egy éves koráig kiegyenlítődik.
2020. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kg? Cm? Úgy könnyebb lenne
2020. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha anyatejes,akkor sosem baj ha dundi. Tápszernél szokott az lenni,hogy váltogatnak iyenkor. Zsíros a tejed..örülj neki
2020. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sokkal aranyosabbak a kis hurkás babák, nem tehetek róla. Amiket utána irtál a gyerekedröl, inkább nem reagálok rá csak annyit,hogy aki ennyi idősen nem tudja elfogadni a gyerekét és csak a rosszat látja benne,akkor nemtudom milyen lesz a gyereknek mikor már majd tud magárol. Ha szereted szeresd igy,ne akard hogy más legyen, ő ilyen,de attol még a gyereked...
2020. okt. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!