Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Mecsek bébi teáról kinek mi...

A Mecsek bébi teáról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Hasfájós a 7 hetes babám (csak anya tejes). Adjuk neki a biogaiát meg az espumisan cseppet de van hogy iszonyat sokat szenved egy-egy kakilás előtt. Vonaglik húzza a lábát, sír.. Tornáztatom is pedig a kis lábát meg simogatom a hasát, annyira borzasztó nézni a szenvedését, főleg hogy tehetetlen vagyok. A doki csak annyit mondott hogy majd kinövi meg ezen túl kell lenni..

Vettem Mecsek teát de még nem mertem adni a picinek, mert közbe a védőnő meg azt mondta hogy nem kell némi kömény tartalmú teákat adni mert attól csak szélesebb lesz.

Na most igazodjon el az ember... csak még jobban szenvedett i sem akarom a picit.



2020. okt. 6. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem adnám, még nekem felnőttnek is iszonyú hascsikarást okozott a köménytea.
2020. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a védőnő, hogy vannak babák, akiknek jó az édeskömény és vannak, akiknél épp fokozódnak a bajok. Mi kipróbáltuk, én egyik irányba se láttam változást.

Ez a nehéz kakilás nálunk is probléma volt sokáig, aztán ahogy idővel belejött, egyre ritkább lett a sírás emiatt. Mi egyébként szélcsöveztük amikor már nagyon szenvedett tőle, az mindig segített.

2020. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Az édeskömény forrázata igazoltan rákkeltô, elképesztô, hogy még mindig van, aki ajánlja 😔
2020. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy elôttem: esztragol hatóanyag van benne, ami rákkeltô, az Európai Gyògyszerügynökség 4 éves kor alatt kifejezetten nem ajánlja
2020. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi minden letezo dolgot kiprobaltunk koztuk a mecsek teat is mert van aki eskudott ra. Szerintem probald ki max kicsit jobban gorcsol de legalabb letesztelted. Nalunk nem volt hatasos, mi biogaia+infacol+gripe waternel maradtunk mert enyhitettek a tuneteket jobban megy toluk a kaki puki. Szoptatasi tanacsado szerint anyatejesnek felesleges a biogaia (tapszereseknek kell) de artani nem artunk vele. Most a vigantolt akarom lecserelni mas d vitaminra mert azt is mondjam problemanak hasfajasra.
2020. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2es nalatok mikor mult el? Az en babom 6 hetes es mar nem sir sokaig puki kakinal csak eroteljesen nyom torzul az arca meg nyikkant szegeny neha. A durvabbak

Par percig azert eltartanak. Ez mar a javulas jele lenne?

2020. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Életmentő volt. Csak ez használt a hasfájásra. Naponta 3-szor adtam neki keveset, kijöttek a pukik, megszűnt az órákon át tartó, vígasztalhatatlan üvöltés.
2020. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!