Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma is fél 6-kor keltünk,...

Ma is fél 6-kor keltünk, lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

A fiam 5 és fél hónapos, minden este 8-kor alszik, éjfélkor kel, utána még többször ébred (nem éhes, nem szomjas, csak a forgás miatt valószínűleg(?)). Mindezek után 6-kor legkésőbb kel. Mivel én nem tudok este 8-kor még aludni, ezért állandóan fáradt vagyok az éjszakai kelésektől és a korai ébredéstől... fog ez még változni??

Tegnap 21:15-kor fektettem, hátha akkor később kel, de ma meg 5:30-kor már fenn volt :(


2010. aug. 8. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg ilyen a bioritmusa,ezen egyenlőre nem tudsz változtatni.Az sem megoldás ha később alszik,nem fog később kelni.Van napirendje egyébként?
2010. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Éjjel ne kelj fel hozzá,csak ha nagyon sír. Rövidesen megszokja,hogy visszaaludjon., Ha odmégy hozzá,akkor kivered az álmot a szeméből.

3 gyerekes anyuka

2010. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha reggel hallod hogy felébred, ne menj be hozzá. Este készíts neki egy macit vagy valamit amit szeret, reggel 1-2 nap alatt hozzászokik hogy elfoglalja magát vele. Első nap csak 10 percet hagyd egyedül reggel az ágyban, második nap 15-öt, és igy tovább. 2 héten belül 1-2 orával is tovább aludhat. Én így csináltam, teljesen bejött. Negyed 9, fél 9-ig alszik, este 9től. Ha valamiért mégis felébred fél8-kor akkor is elvan a kiságyban egyedül, csak a szokásos időben megyek be hozzá, és akkor is a hatalmas mosollyal fogad:)
2010. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, megpróbálom, hogy nem megyek be hozzá, lehet, hogy tényleg ez lehet a baj. Reggelente 5-10 percet szoktam ágyban hagyni, csak akkor veszem ki, ha nyűgösködik már.

Elsőnek: van napirendje, elég pontosan betartjuk, persze nem mindenáron :)

2010. aug. 8. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Most le fognak pontozni, de az én véleményem ne hagyd sírni. Ha felébred annak oka van, ahogy írod lehet csak a forgás zavar be neki, de az is lehet , h jön a foga, mi pont ugyanebben a cipőben járunk. Kitartás egyszer ennek is vége lesz, ha már nagyon fáradt vagy pihenj le napközben is.
2010. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!