Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kisfiam reggel...

4,5 hónapos kisfiam reggel 6-kor ébred miután hajnal 4-kor megetettem. Ki lehet valahogy tolni az ébredését?

Figyelt kérdés
Mert ez így hazavágja az egész eddig jól bejáratott napirendjét. A hajnali 200 ml tápszerre nem etethetek rá már 6-kor?! Meg nem is igazán éhes. Viszont a következő etetésre meg elálmosodik. Éjszaka az evésen kívül még min. 1-szer ébred,akkor iszik egy kicsit és alszik tovább. Próbáltam az esti lefekvést húzni, de akkor ordítva vacsoráztunk és ugyanúgy kelt reggel 6-kor. Van valami tanácsotok? Bocs, hogy hosszú voltam!
2010. aug. 8. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezen sajnos nem tudsz változtatni, majd a baba igazítja a napját még egy darabig.
2010. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!