Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 3 hónapos kislányom...

Lassan 3 hónapos kislányom nem szeret hason lenni, ha mégis úgy teszem forgatja a fejét vagy nyalogatja a takarót. A fejét nem nagyon emelgeti hason, viszont a korához képest erős, fejlett baba. Baj ha nem emelgeti hason a kis fejét?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy baj.viszont az én lányom is utált hason lenni de napjában többször kis időre ugy raktam, és elég szépen tartja már a fejét és már az idő is kitolódott.Próbáld meg te is nekünk bevált.:)
2008. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos baj, mert igy erősödik a nyakizma, és a hátizma. Az én kislányom sem szeret hason lenni, de minden nap, mikor tudom, hogy nem éhes, nem fáj poci sem, nem álmos, hasra teszem, és picit nézelődik, ő is azt csinálta, mint a te kisláynod, de mostmár szépen tartja a fejét, pedig naponta max 10-15 percet van hason. Szépen lassan róbáld meg, menni fog.

10 hetes kislány anyukája

2008. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is utál hason lenni, mindig üvölt, de muszáj, mert 3 hónapos és már kéne tartania a fejét. Amikor mondtam a doktornőnek, hogy mindig sír és csak a fejét nyomja bele az ágyba, akkor elcsodálkozott, hogy "Nem szeret hason feküdni?! Hát az meg hogy lehet? Hiszen minden kisbaba szeret hason feküdni!" Ennyit a doktornőről. A védőnő pedig semmit se szól, csak idétlenül vigyorog... Amúgy Lilla se emelgeti nagyon a fejét, csak akkor, ha rajtam fekszik hason, azt nagyon szereti, mert én puhább vagyok, mint az ágy, de ez meg a gerincének nem tesz jót. :(
2009. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!