Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az erős fogzás, járhat-e sok...

Az erős fogzás, járhat-e sok bukással? 7,5-hónapos baba

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én csak tippelni tudok, de azt mondom igen.

mivel több nyálat termel, ami nem mindig folyik ki, tehát többet nyel, ezért többet bukhat, de ez csak paraszti logika.

Ha eddig nem volt bukos, és más nem változott, új étrend, új tápszer stb. akkor elképzelhetőnek tartom.

2010. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nem egyszer előfordult (nagyobbal anno) és előfordul nálunk a kisebbel, hogy a sok nyál, amit termelődőtt fogzás alatt, esetleg félrenyelte és evett, akkor bukott, akár szilárd kaját is.
2010. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiamnál is van ilyen,sokszor onnan tudom hogy jön a fog.most 14 hos és még mindig van buki ha jön a fog.1-2 napig van max.érdekes.és még annyi hogy köhög olyankor,volt hogy folyt is az orra.láza soha nem volt hála istennek.neked más tünet?
2010. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi új ételt nem kap,a tápszeren sem változtattam.Régen is bukós volt,de mióta erősen fogzik azóta tapasztaltam nála a sok bukást.
2010. dec. 17. 09:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Láza szerencsére nincs,köhögni is csak bukás után szokott.Nagyon ingerlékeny,türelmetlen.
2010. dec. 17. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám és pont 7 és fél hós. Mostanában ő is sokat bukik, de nem fogzik és csak szopik. szerintem attól bukik mert többet mozog, pl emelgeti a fenekét és ha ültetem előre hátra hintázik (na ilyenkor mindegy mikor evett előtte, teljesen beteríti magát). Egész nap öltöztetek.
2010. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!