Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak meg ilyen sorstarsaim...

Vannak meg ilyen sorstarsaim kerlek jelentkezzetek mert nagyon rosszul es egyedul erzem magam ebben az oruletben?

Figyelt kérdés

Elore leszogeznem h igazabol nem tanacsot varok mert mar MINDENT IS kiprobaltam voltunk taplalkozasi terapeutanal stb stb tenyleg mindent

1,5 eves a gyerekem es egyszeruen nem hajlando enni. Meg mindig a rohadt pepekkel kinlodunk, darabosan nem eszik meg semmit csak a banant meg a kenyeret( de azt is csak 10bol 1x ha kedve van) kb 100 ml-ket eszik meg azt is ugy kell beleimadkozni egyszeruen siro gorcsom van mar es minden etetes egy kinszenvedes

Mar 1 hete nem fozok neki csak uveges kajat adok mert nincs kedvem egyszeruen fozni minek csak dobom ki a 90%at.

Volt olyan is h jo mondom nem erdekel lesz.rom elengedem az egeszet de meg mindig itt vagyunk 1,5 evesen es borzalom h mennyire nem eszik csak pepet es abbol is kritikusan minimalis mennyiseget es csakis ugy ha belediktalom.... ha rajta mulna a reggeli tapszertol az esti tapszerig nem enne


Vannak meg ilyen anyukak akik ezzel kuzdenek mert korulottem mindenkinek mar kb 10-12 hosan azt eszi a gyerek mint a felnottek es kezdel ketsegbe esni h nalunk van nagy gond

Az idegeim rendesen karosultak mar sztem


2020. okt. 15. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Húgom lánya már 4 éves. Eddig szinte csak kakaón élt. Pici korában meg tápszeren. SEMMIT nem evett meg.

Húgom hányszor hívta sírva anyukámat fel...

Sőt sokáig azt is csinálta, hogy bekapta az ételt, megrágta és kiköpte. Tiszta köpés volt a lakás, gondolhatod...


Tudod, mi hozta a megoldást? Az ovi. Ott eszik. De egy csontsovány kislányt képzelj el..


A kedvenc még mindig a kakaó. Otthon sokszor csak azt fogadta el, ovi előtt.

2020. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Még egy sorstárs. Látod nem vagy egyedül ezzel. Ugyan az én fiam még csak 11 hónapos,de már bőven ennie kéne neki is. 4-5 falatot fogad el ebből abból. Még mindig 90%-ban szoptatással táplálom,amiből mostmár picit kezd elegem lenni,hogy lassan egy éve 3-4óránként csinálom. Jó lenne már legalább egy étkezést kiváltani. De ha a fejem tetejére állok sem fogad el többet. Mondjuk ő még nem 1,5 éves,nem lehet tudni hogy alakul. Bízom benne,hogy elkezd enni. Védőnő nekem azt mondta,hogy ne adjak neki cicit nap közbe csak reggel meg este. És higgyem el,hogy elkezd majd enni,mert éhes lesz. Ehhez még nem voltam elég erős,mert megpróbáltam,de ugyanúgy nem fogadta el a kaját viszont lilára sírta magát a ciciért,ezt nem bírtam,gondolom nem voltam elég kitartó. Ha tovább kibírom,magyarul kiéheztetem a gyerekem,lehet már enne,de ez sem biztos,mert ahogy itt olvasom a válaszokat képesek nagyon minimális kajával létezni. Azt te próbáltad hogy nem adsz tápszert ha éhes,hanem étellel kínálod? Gondolom próbáltad,hülye kérdés volt. És gondolom ő is csak bőgött,míg végül feladtad és adtál neki tápszert. Lehet ezt kéne valahogy kibírni neked is meg nekem is,hogy pár napig se cici se tápszer,csak kínálni a kajával. Na akkor mi lenne? Éhen csak nem halnának...🙄🤔
2020. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Az en fiam hullamokban rossz evő. En sosem erőltetem. Eszik, amennyit eszik. Éhen csak nem hal. Mindig kinalok neki olyat, amit kézzel ehet, ha nincs kedve, pure. De olyan is van, hogy csak tapszert fogad el. Máskor meg benyom egy tál pennét egyedül, kézzel. Vagy elrágcsál egy cikk almát egyedül.

En feladtam. Nem foglalkozom vele. Kinalom, amit elfogad, azt eszi.

2020. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 19 hónapos szinte csak a bébiételt hajlandó megenni meg a tápszert. Tud rágni,de nem akar. Valószínűleg menni fog bölcsibe,mert ez már tarthatatlan helyzet.
2020. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, hogy nehéz, de muszáj lazitanod. Hiszen most sem eszik, úgy, hogy nagyon akarod.


Egyutt esztek?

Rakd elé az ételt, és kezdj el enni. Adj neki kanalat, villát.

Vacsora, reggeli szilárd.

Én rakok a tanyerjara legalább 4-5 dolgot és elkezdünk enni a férjemmel, közben beszélgetünk.


Elején ledobálta a kaját, meg kente. Raszóltunk, ettünk tovább.

Mostmár eszik szépen.

2020. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindent is!!!
2020. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindent is!
2020. okt. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!