Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babámmal tudok egy...

3 hetes babámmal tudok egy minimálus napirendet kialakitani?

Figyelt kérdés
Telhesen más baba, mint az első gyermek, aki már 12 éves, szóval ujdonság megint minden. Szerintem fordítva vagyunk: evés után alszik, felkel, próbálom szorakoztatni, aztan megint eszik és alszik. Nem tudom evés utáni “játékra” bírni. Hogy forditsam meg? Mit javasoltok? Anyatejes, de igy túl sűrűn mellen van, nem jó ez így, gyanítom.

2020. okt. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Kicsi még a napirendhez
2020. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom:(:( csak mintha forditva csinálnánk mindent. Nem akarom idomitani, csak probálnám a napjainkat könnyiteni kicsit...
2020. okt. 19. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen pici babának egyelőre elég, ha megkülönbözteti a nappalt az éjjeltől. Ebben segíthetsz neki. De a napirendhez még valóban kicsi. Még sokszor és összevissza eszik, pláne ha szopik.
2020. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jo ez igy....beken hagyom....csak az orankenti evest talalom soknak....es nehez igy:( ezert probaltam hogy legalabb 1,5 ora elteljen az evesek kozt.de nem mindig sikerul. Ejjel 2-3 orankent eszik, egyszer 1-3 ora kozott fent van es nezeget.....
2020. okt. 19. 17:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetem minden sirásra mellre....az sok jora nem vezet. De szoljatok rám ha nem jól gondolom! Az ebrenletek nagy resze sirassal telik:( delelott cuki, aztan egyre nehezebb
2020. okt. 19. 17:48
 6/8 Derjaderja ***** válasza:
42%
Növekedési ugrása van. Elvileg minél többször javasolt mellre tenni.
2020. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy háromhetes babánál az evésből és az alvásból áll a napirend, közte néha kicsit ébren van, de még odébb van, hogy ébren bármilyen elfoglaltságot tartósabban tudjon csinálni :)

[link]

2020. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért vagyok ilyen bizonytalan...koszonom a valaszokat, segitettek!!
2020. okt. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!