Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért este kezdek aggódni?...

Miért este kezdek aggódni? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hete szültem. Nappal elvagyok szépen ellàtom a kicsit, de ahogy eljön az este elkezdek pánikolni. Félek, hogy az éjjel baja lesz és nem tud senki segíteni mert se orvos se senki olyan nincs a közelemben. Párom mindenben segít, de valahogy emiatt nem alszom mert folyamatosan rettegek. Mikor múlik el ez az érzés? Mit tehetnék ellene?

2020. okt. 19. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Aterzem a felelmeidet. Harom hete szultem, tudtam nyilvan a szules utani depressziorol... Nekem szerintem a korhazi nem alvas valtotta ki jobban kezdetben, mert egy hetig napi egy orat sikerult aludnom. Ugy ereztem, hogy vagy megbolondulok vagy ott purcanok ki. Szerencsere amiota itthon vagyunk a helyzet ezerszer jobb lett. Kicsit megnyugodtam, de mindenkepp erzem hogy idore van szuksegem hogy sokkal jobban erezzem magam lelkileg. Nekem is konnyebben elojon ejszaka a panik. :) A babam csodalatos es mindent meger, hogy letezik es velunk van. Pontosan emiatt nem ertettem, hogy oke de akkor miert panikolok, miert vannak rossz negativ gondolataim?... Nekem igazabol az segit a legjobban, hogy kibeszelem magambol az erzeseimet a legjobb barataimnak, paromnak, csaladomnak... Mindenkinek aki kelloen kozel all hozzam. Illetve folyton szamot vetek az eletemrol, gondolkodom mindenen. Igyekszem halas lenni azert amim van es tudatositani magamban, hogy ha negativ gondolataim vannak azt tuti le lehet gyozni es tullepni ezen. Szerencsere sikerul es meg sosem kellett pszichologushoz fordulnom. De igyekszem odafigyelni mindenre. :) Szoval nem vagy egyedul.
2020. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!