Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar kezdek aggodni, ha pihenek...

Mar kezdek aggodni, ha pihenek is napkozben akkor is rugkapal,de este mikor en lefekudnek aludni, mint 1 kis orult,jar keze laba. Masnak is ilyen aktiv a pocaklakoja?

Figyelt kérdés

neha arakon at es hiaba beszelgetunk...nem nyugszik meg ,majd csak mikor kijatszotta magat a pocakomban...

Remelem nincs semmi problema.Amugy az h este aktiv...az mennyire fugg ossze,h mikor fog megszuletni?Vagy ezis csak babaona szeruseg?

34 hetes pocis


2008. okt. 27. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én picim is állandóan ficánkol. A dokim azt mondta, jó a vérellátása. És mindenki azt mondta, hogy örüljünk hogy sokat ficereg, biztosan nincs semmi baja. 36 hetesek vagyunk, de már nagyon rég ilyen aktív, úgyhogy szerintem ne aggódj!
2008. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is elég aktív, folyamatosan van valami dolga a pocakomban, úgy érzem.

Mikor már alszom, akkor is mocorog, szokta mondani a férjem, hogy látszik, ahogy hullámzik a hasam.

Szerintem babona lehet, amit írsz, nem gondolnám, hogy összefüggés lenne az aktivitás és a megszületés napja között. De jó lenne, ha írnának erről tapasztalatokat kismamák :)

Üdv, 34 hetes poc.

2008. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!