Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától engedtétek...

Mennyi idős korától engedtétek másoknak is hogy megfogja a babátokat? Ha még nem akartátok, hogy utasítottátok vissza aki elkérte? Egyébként is az nem bunkó dolog? A visszautasításból nem volt sértődés?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinek megengedtem. Aki "bejelentkezett", szóltam, hogy makkegészséges legyen, bár szerencsére olyan ismerőseink, rokonaink vannak, hogy nekik is természetes volt.

Sokaknál hallottam, hogy betartják a 6 hetet "ide aztán senkisem jön", és szörnyű érzés azoknak, akik már a pocakban szerették a babát, látni akarták volna. Én nem vontam meg senkitől, nem játszottam az eszemet.

2020. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Sogorom 5 orasan megfogta a babamat. Igaz nem volt covid mizeria akkor.
2020. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
?? Nem hisztiztem felesleges dolgokon sosem.
2020. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
1 napos korában a barátnőm fogta meg a kórházban látogatáskor. Kicsit lazulj el, bele fogsz így bolondulni. 😉
2020. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól hogy hazahoztuk bárki megfoghatta, aki nem volt beteg.
2020. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

10 nincs semmi baj azzal, ha maszkot adsz a látogatókra. Öcsém 20 éve született februárban az influenza közepén. Hozzank is csak maszkban jöhetett aki látogató volt. Sőt mivel en is beteg voltam épp, en is maszkban mehettem be a szobájába akkor. Influenzakor született gyerekeknél semmi extra nincs ebben. Plusz most meg covid is van. Nyilván tőletek is elkaphat barmit de azért az esély nem ugyanaz.

Egyébként barátnőm októberben szült első alkalommal az ő kislányát is csak maszkban foghattam meg, semmi gond nem volt ebből. Aki nem akarja felvenni, max nem fogja meg a babát. Azért ilyenkor az ember szája nagyon közel van a babahoz és ahogy beszélünk, kvázi lekopkodjuk.

2020. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 SAMpernatural ***** válasza:

A kórházban egyből, amint meg születik...

na de komolyra fordítva a szót: egy random embernek tuti hogy soha. Tiszta kézzel, stb akiben meg bízok és ha nem alszik a baba, azért ne ketse fel

2020. nov. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!