Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egészséges tortát...

Milyen egészséges tortát sütöttetek a babátok 1. születésnapjára?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hogy sütöttem az túlzás, de cukormentes babakeksz közé almás-fahéjas túrót rétegeztem. Szerintem finom lett és a kisfiam is megette szépen. :)
2020. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Mi számít egészségesnek?

Liszt tej tojás cukor mentes? Vagy mire gondolsz?


Én 1 lapos piskótát sütöttem torta formába, arra túrós-gyümölcsös krémet csináltam és a tetejét gyümölccsel díszítettem.

2020. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derjaderja ***** válasza:
93%
Nálunk Anyu csinált valami banánosat plust cukor nélkül, de előtte Karácsonykor már minden rendes édességet is kapott. Igaz egy-egy falatot.
2020. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszibarackos-mascarpones túrókrémes tortát csináltam neki. Cukormentes keksz alappal.


Nagyon ízlett neki.

2020. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Sima csokitortát sütött anyukám. A szülinapi tortának az a lényege, hogy finom legyen. ;)
2020. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Rendes 6 tojásos piskóta alap volt, a nagynak gesztenyés meggyes, a a kicsinek epres mascarponés krémmel. A hétköznapokon odafigyelek, hogy minél egészségesebben étkezzünk, de a szülinapi torta nem ez a kategória.
2020. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Gyümölcstortát /nem cukormentesen/
2020. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!