Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul adom rá a pelenkát?

Rosszul adom rá a pelenkát?

Figyelt kérdés

Mostanában minden kakilásnál kifolyik neki hátra... Moshatom állandóan a ruháját, éjszaka is néha. Napi legalább 3-4-szer. Most 6300 g, és a 3as Libero Comfortot használjuk, ami 5-9 közötti.

Ennyire bénán adom rá, vagy más is így jár mindig?

Próbáltuk már a dm babyloveot is, abból a pisi folyik ki mindig. A pampersszel is ugyanígy jártunk, bár nem olyan gyakran, de az nem tetszett, a belső rétegtől kipattogott a popoja.



2020. okt. 21. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Véletlenül nem a mérettel van gond? Hogy túl kicsi vagy túl nagy rá? Leírás alapján nekem úgy tűnik, hogy ha nem a méret a gond, akkor laza lehet a kötés. A fiamnak pl általában a lába között jött ki, az amiatt volt, mert pisis volt már a pelus. Ha üres pelusba kakilt, akkor sose volt gond.
2020. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg az eggyel nagyobb méretet.
2020. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bírja a mennyiséget = kicsi. Válts!
2020. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mertem még nagyobbat venni, az 7 kilótól van, az meg nem lesz túl nagy?

Bár nem veszítek vele, ha veszek egyet, elfogja használni egyszer.

2020. okt. 21. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy jártunk, kezdetektől Libero-t használtunk, de amikor már a newborn pici volt és comfortra váltottunk én is rendszeresen így jártam. Azóta váltottunk a Lidl sajátmárkás pelusára és nem volt ilyen gondunk. Szóval lehet más márkát is kipróbálhatnátok, hátha segít.
2020. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyire dundi a combjánál.. Nekünk is emiatt a nagyobb kell.
2020. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kilóhatár nem szentírás, hanem csak irányadó kb. adat.

Ha kifolyik úgy, hogy előtte nem folyt, akkor kinőtte vagy már nem fazon. Ennyire egyszerű.

Lányom pl: 8,5 kilóval már az 5-öst hordta, ami 10 kilótól van, de hiába, ha a 4-es ázott, de az 5-ös nem.

2020. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én premium pamperst használtam. drága, de ha napi 8 helyett 5-6 is elég, akkor árban ugyanaz. A nagyobb méret is jó ötlet. Vegyél egy csomagot, próbáld ki, max később használod fel... a Liberóknál szerintem a méret rosszul van megadva. Ami Pampersből 5-ös, az Liberóból már 6-os a tapasztalatom szerint
2020. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!