Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnapelőtt és ma éjjel is...

Tegnapelőtt és ma éjjel is csipogott a légzésfigyelő, miért lehet, ha...?

Figyelt kérdés
Mindkétszer bementem egyik alkalommal oldaltfekve volt "felkenődve" a kiságy tetején, akkor azt mondtam biztos nem érzékelte, de ma is jelzett. 10 hónapos, sose volt ilyen. Oldalt fekve alszik sokat, egyebkent mindket alkalommal felébredt, magánál volt. Babycontrolunk van, nem latom, hogy hibás lenne. Járt így valaki? Lassan már ki akartam venni alóla, de most aggódok.
2020. okt. 27. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elem? Nekem nem jelzett, hogy merülne, de egymás után 3 éjjel is becsipogott, babának semmi baja nem volt. Cseréltem elemet, megszűnt a probléma. Mondjuk én a biztonság kedvéért vettem még két lapot, így teljesen le van fedve a kiságy. Azóta nem csipogott.
2020. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem 2 lapos szinte teljesen lefedi az ágyat. Nem jelzi, hogy merül az elem, de inkabb kicserélem
2020. okt. 27. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:

En is az elemre tippelek. Ha merül nem

olyan érzékeny már.

2020. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de ha már pittyegett a lemerült elem miatt, a gyereket akkor is érzékelte. Most nem pittyegett, de kicsereltem.
2020. okt. 27. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Oldalt alvasnal nem erzekeli az emelkedo mellkast,nekem allandoan becsipogott ,igy 8 hosan kivettem alola.
2020. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben reménykedem én is, de nem merem kivenni....
2020. okt. 27. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha érzékenyebbre állítanád?
2020. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gyárin van... érdemes piszkálgatni?


3on van.

2020. okt. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!