Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fog ez változni? Sajtkukac...

Meg fog ez változni? Sajtkukac a kisfiam!

Figyelt kérdés

Alvás gond.Vagyis nemigazán gond,mert magával az alvással nincs gond.Nagyon rendes :este vacsi után pici játék (esetlegesen peluscsere)majd saját rácsos ágyban fekvés,alvás.Ritka,hogy miután letettem,negyed óra múlva ne aludjon(este 8-tól reggel 7-ig);ezt nagyon ügyesen megszoktuk,sosincs probléma vele.De...

Csak rácsos kiságyban,egyedül.14 hós.Úgy szeretnék vele néha reggelente még lustizni,hogy átjönne a mi nagy ágyunkba,de nem.Délutáni szivacson vagy nagyágyon való együtt szunya szóba sem jöhet!Nincs olyan,hogy egy picit mellénk feküdne,hozzánk vagy közénk bújna!Nincs megállás,nincs pihenés,"kórosan örökmozgó" :D :D! Az ágyon nem marad meg.Még nem akarom átszoktatni,de mi lesz,ha "kinövi" a rácsos kiságyat és majd gyerekágy lesz helyette?!

Bocsi,hogy hosszú lett!


2010. aug. 9. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Addig örülj amíg nem alszik veletek egy ágyban..Utána sokkal nehezebb a saját ágyába szoktatni,nem beszélve arról,hogy tényleg jó dolog néha,de aludni igazán nem tudnál,félve attól,hogy elnyomod álmodban..

Egyébként semmi gond nem lesz akkor sem ha ágyat cseréltek neki..Mi úgy oldottuk meg,hogy amikor eljött az idő,hogy "nagy" ágyra cseréljük a rácsosat,már hetekkel előtte arról dumálgatunk neki,hogy a nagy legények már "felnőtt" ágyban alszanak..A fiúk pedig már 2 évesen is nagy fiúk akarnak lenni..Az én fiam például 3 évesen amikor vásárolni mentünk ,mindig mondta,hogy "gyere fogd meg a kezem,és nem fognak a kutyák bántani téged,mert itt vagyok melletted:) ) Szóval csak mondogatni kell,hogy a rácsos ágy piciknek való..Magától átmegy a másik ágyra..Élvezni fogja...

2010. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ahogy olvasom soraid....akár én is írhattam volna a 11 hónapos kisfiamról. Minden egyes szó stimmel!!!!! Kíváncsi vagyok mások tapasztalataira!!!!!
2010. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem amit leírtál nem "kórosan örökmozgó", hanem teljesen normális. Az én fiam már két éves, de anno ő is ilyen volt, sőt, ma, hogy nagy ágyban alszik még keményebb a helyzet, mert reggel ahogy kinyitja a szemét átjön hozzánk, hogy "kelés". És akkor mese nincs, kelni kell, nem hagy békén. Pedig 7 hónapos terhesként még én is szunyókálni szeretnék reggelente. Szerintem ebbe bele kell nyugodni, és örülni neki, hogy tele vannak energiával!
2010. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

12 hónapos a kisfiam és a fele igaz rá azok közül amiket írtál. Odabújni ő sem akar hozzánk. Viszont 3 hetes kora óta velem alszik a nagy ágyban (eddig bírtam ki nélküle) este nálunk úgy zajlik az altatás, hogy befekszünk az ágyunkba cumisüvege a kezében és elalszik mellettem. Utána én beteszem a kiságyába és feljövök a páromhoz egy kicsit, 10 percenkét lenézegetek a gyerekre. Ha már én is aludni készülök vissza kiveszem a nagyágyra és így alszunk. Egyébként a gyereknek ezzel semmi baja nincs, de azzal se lenne ha nem venném ki az ágyából és reggelig ott lenne, nem zajong éjszaka, van hogy felébred elveszi a cumisüvegét kiissza és alszik tovább úgy hogy közben én ebből semmit nem veszek észre reggel csak azt látom, hogy az üveg ami este tele volt most üres. Szóval ez az egész miattam van így nem a gyerek miatt. Ha nem tettem volna 3 hetes korától magamhoz akkor most ugyan úgy lenne mint a te kisfiad. Nem igényli, hogy vele aludjak vagy hozzábújjak, cumi legyen az a lényeg:D Mikor még volt tejem cicin aludt el, de akkor is ugyanígy ki-be raktam az ágyba őt meg nem érdekelte a dolog túlzottan.

2010. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval ah jól értem mindig magadhoz veszed a gyereket, néha visszateszed a kiságyba, aztán pároddal vagy, de akkor is 10 percenként visszarohangálsz a gyerekhez és végül csak magadhoz veszed és veled alszik. Mikor szexeltek?????
2010. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!